Rodinný dům 4+kk po zásadní rekonstrukci v nadstandardním stylu | Tajovský reality
Prodáno

Rodinný dům 4+kk po zásadní rekonstrukci v nadstandardním stylu

Boskovice
Prodáno
84816RoV Evidenční číslo
4+kk Dispozice
150,2m2 Užitná plocha
448m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+kk
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
84816RoV
Cena:
3 790 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o rodinný dům, který prošel zásadní rekonstrukcí. Dům se nachází v obci Velenov, která leží 6 km od města Boskovice. Stavba provedena v nadstandardním stylu s použitím kvalitních materiálů. Rekonstrukce proběhla v roce 2015 a bylo provedeno: nové dispoziční uspořádání domu, metr vykopané podlahy, odvětrávání podlah + zateplení, nové krytiny podlah, nové vnitřní omítky s perlinkou, nové rozvody elektřiny, vody, plynu, odpadů, včetně ležaté kanalizace, nové překlady nad otvory, osazen nový pozinkovaný balkon + brána, nová krytina střechy + laťování + fólie, nové klempířské prvky, vyvložkování komínu, osazena plastová okna s trojsklem od firmy VPO, nová koupelna + 2x WC s vybavením, SDK podhledy stropů + zateplení, nová zateplená fasáda, osazeny venkovní hliníkové parapety, příprava pro zabezpečovací systém, nová kuchyňská linka na míru se spotřebiči, vestavěná skříň na míru v chodbě, kotel + bojler, vnitřní dveře do obložek, nové vnitřní zábradlí z nerezu, venkovní úpravy – vybudované parkovací stání vedle domu, nová terasa, oplocení kolem pozemku, drenáže kolem domu, osazeno vnitřní osvětlení. Jedná se o prostorný dům s podlahovou plochou 150,2 m2 + příslušenství. Vytápění domu je ústřední s kotlem na zemní plyn, ohřev vody zajišťuje el. bojler. V koupelně je podlahové vytápění, dále příprava v dílně na kotel na tuhá paliva. Napojení na všechny inženýrské sítě, včetně zemního plynu. Orientace rodinného domu je převážně na jih. Energetická náročnost domu je v třídě C. Celková plocha pozemku 448 m2, pozemek je rovinatý a jsou na něm osazeny trvalé porosty. Orientace pozemku je na jih. Pozemek poskytuje dostatek soukromí a klidu.
Výhodou rodinného domu je jeho kompletní rekonstrukce, výborné dispoziční uspořádání, nadstandardní vybavení, použity kvalitní, moderní materiály, kuchyňská linka a vestavěná skříň na míru, možnost napojení krbových kamen v hlavním obývacím pokoji, součástí ceny „dizajnová“ zrcadla a osvětlení, bidetová sprška na WC, prostorná koupelna se sprchou, vanou a dvěma umyvadly s úložným prostorem, podlahové vytápění v koupelně, energetická náročnost v třídě C – úsporná, orientace na jih, prosvětlený dům, balkon, krásný výhled do okolí, v každé obytné místnosti příprava pro TV a internet, velikost obytného prostoru s kuchyňským koutem 32 m2, vstup z obývacího pokoje rovnou na terasu, která poskytuje dostatek soukromí, dílna, která je přístupná ze zahrady, poloha rodinného domu v blízkosti přírody, rovinatý pozemek, v dílně příprava pro vanu a umyvadlo.

Obec Velenov se nachází 2 km od turistické destinace obce Suchý, 6 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko a 45 km od města Brna. V obci je obchod s potravinami, obecní úřad.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím