Prodáno

Rodinný dům po celkové modernizaci

Břeclav
Prodáno
161421KaB Evidenční číslo
4+kk Dispozice
104,4m2 Užitná plocha
188m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Břeclav
Evidenční číslo:
161421KaB
Cena:
7 190 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

PROVĚŘENÁ NEMOVITOST – Jedná se o prodej přízemního rodinného domu s dispozicí 4+kk po celkové modernizaci v okrajové části města Břeclav, Charvátské Nové Vsi. Rodinný dům má tvar písmene “U” a jeho umístění na pozemku spolu s uzavřeným dvorem poskytují dostatek soukromí. Celková užitná plocha domu činí 104,4 m². Dům prošel v uplynulém roce kompletní modernizací, která zahrnovala: zřízení nové přípojky elektřiny s přípojkovou skříní, elektroměrem a rozvody v mědi do celého domu. Zřízení nové vodovodní přípojky s vodoměrnou šachtou, novým vodoměrem a kompletními rozvody do celého domu. Nové odpady včetně napojení do kanalizace. Nová přípojka plynu na fasádě domu. Střecha má novou krytinu, klempířské prvky, nové žlaby, oplechování a svody. Nad obytnými prostory byla střecha zateplena minerální vatou. Fasáda domu má nové omítky, nové dveře a nová okna (plastová dvojskla s venkovní povrchovou úpravou v barvě antracit), nové venkovní a vnitřní parapety. Podlahy - anhydritová litá podlaha na 10 cm polystyrenu. Ve vstupní chodbě a koupelně se nachází povrchová úprava z velkoformátové dlažby, v obytných prostorách pak plovoucí laminátová podlaha. Vnitřní prostory mají kompletně nové omítky, dveře do obložek a interiérové osvětlení osvětlení. Dům je vybaven novým kuchyňským koutem, který obsahuje vestavné spotřebiče jako chladničku, myčku, indukční desku, elektrickou troubu, mikrovlnou troubu a digestoř. 
Vytápění rodinného domu je zajištěno pomocí nových elektrických podlahových kabelů - jsou rozděleny na samostatné okruhy a opatřeny vlastními termostaty. 
Dispozice domu je následující: hlavním vchodem vcházíme do menší průchozí garáže (13,4 m²) kde přes francouzské dveře vstupujeme do uzavřeného dvorku (46,6 m²). Ze dvora vcházíme do vstupní chodby (7,2 m²) obytné části domu. Zde se po pravé straně nachází koupelna (9,2 m²), která je vybavena vanou, sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou, dále technická místnost (2,5 m²) s bojlerem na ohřev teplé vody a pokoj (12,6 m²) s francouzským oknem směřujícím do dvora. Po levé straně chodby se nachází samostatné WC (2,1 m²) s umyvadlem a obytný prostor (27,5 m²) s kuchyňským koutem vyrobeným na míru. Na obývací pokoj navazuje předsíň (1,4 m²), ze které se dostaneme do dvou pokojů (11,9 m²; 16,6 m²) s okny do klidné ulice. Orientace domu směřuje západním směrem do ulice a východním směrem do dvora. Nemovitost disponuje novým nábytkem a je připravena k nastěhování. PENB - G.

Charvátská Nová Ves je místní částí města Břeclav, které leží na samém jihu Moravy a je vstupní branou Lednicko-Valtického areálu, oblíbeným pro historické a kulturní památky. Leží 50 km jihovýchodně od města Brna, které je snadno dostupné po dálnici D2. Naleznete zde Základní a mateřské školy, obchody, restaurace, služby, farmu s lokálními produkty a oblíbené lanové centrum Hájenka. 
Prodávající si vyhrazuje právo na výběr kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím