Prodej

Rodinný dům 5+1 s nadstandardním interiérem

Boskovice
189723RoV Evidenční číslo
5+1 Dispozice
250m2 Užitná plocha
347m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
5+1
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
189723RoV
Cena poznámka:
Info v RK!

Podrobné informace

Zájemcům o tuto nemovitost nabízíme příležitost si ji zdarma vyzkoušet předtím, než se rozhodnou pro koupi. Mohou se tak přesvědčit o kvalitě této stavby a užít si víkend ve svém možném budoucím domově.
Dům je řešen jako 5+1 se dvěma prostornými terasami a vinným sklepem je orientován východním a západním směrem. Celková výměra pozemku je 347 m2, užitná plocha domu je 250 m2 včetně teras a balkonu. Jedná se o nemovitost, která působí zvenku diskrétním vzhledem, avšak jeho provedením, dispozicí, prosvětleností, možnostmi využití, použitými materiály a značkami osazených komponentů je velmi luxusní. Díky proskleným plochám jsou z něj nádherné výhledy do okolí. Jedná se o klidnou část města, kdy umístění je mimo rušnou komunikaci. Ulicí projíždí pouze místní sousedi. Dům disponuje garáží pro motorku, kola či kočárek.

Dům prošel rekonstrukcí, která zahrnovala: nové rozvody a přípojky vody, elektřiny, plynu, odpady, podlahové vytápění (v suterénu a prvním nadzemním podlaží), zateplení celého domu vč. podlah a střechy, rekuperaci vzduchu, instalaci krbové vložky, nové omítky, podlahy, SDK podhledy, osazení dřevohliníkových oken, vchodových dveří, vnitřní ocelové schodiště s ocelovými nášlapy a skleněným vnitřním zábradlím. Proběhlo zpevnění venkovních ploch, příprava na terasy (k dispozici je i finální keramická dlažba na terče), venkovní nádrž na vodu, nové parkovací stání pro tři auta a garáž.
Dále v roce 2022 - 2023 bylo provedeno interiérové dokončení na míru od interiérové designérky Lenky Zimmermanové, které obsahovalo: 2 x nová koupelna a 3 x nové WC (velkoformátové dlažby a obklady bez osazení lišt, sanita a baterie od značky Villeroy & Boch, HANSGROHE), dokončení skleněných prvků v interiéru, osazení dveří do obložek na míru - lakované (reverzní) + skleněné posuvné dveře na míru, veškeré vnitřní kování od firmy M&T, položení velkoformátových vnitřních dlažeb téměř v celém domě (ve zbylé části jsou dřevěné dubové podlahy). Na stěnách jsou provedeny kvalitní interiérové stěrky a tapety. Byl proveden nový rozvod elektroinstalace, el. venkovních žaluzií, rekuperace a osazení videotelefonu. V domě je osazeno kvalitní osvětlení projektované specialistou na míru, včetně speciálních osvícených soklových lišt na noční diskrétní osvětlení ve společných prostorách. K dispozici je také nepřímé osvětlení v koupelnách a WC. Dále byla osazena skrytá digestoř. V domě je proveden centrální vysavač. Při rekonstrukci byly použity pouze kvalitní a nadstandartní materiály.
Nyní stačí osadit kuchyňskou linku se spotřebiči, dokončit venkovní terasy a dům bude kompletně připravený k plnému užívání. Třída energetické náročnosti je B. K dispozici je i rozpočet na dokončovací práce a spousty dalších informací na vyžádání u realitního makléře.

Prodávající si vyhrazuje určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti