Polořadový rodinný dům se zimní zahradou | Tajovský reality
Prodáno

Polořadový rodinný dům se zimní zahradou

Boskovice
Prodáno
85316JaK Evidenční číslo
5+1 Dispozice
175m2 Užitná plocha
993m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
5+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
85316JaK
Cena:
2 000 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o rodinný, polořadový dům po velké rekonstrukci v městě Boskovice. Rekonstrukce proběhla v roce 2008 při níž došlo k výměně střechy (krytina a částečně trámy), elektroinstalace, nové plynové topení, radiátory, nově zbudovaná koupelna, plastová okna i dveře a nové okapy. Dům se nachází v relativní blízkosti boskovického centra a zároveň na dosah přírody. Dům je rozdělen na dvě části s dispozicemi 2+1 a 3+1 se společnou zahradou. První z nich prošla zmíněnou rekonstrukcí a druhá je připravena k dokončení. Dispozice první bytové jednotky je následující: vstupní hala, samostatné WC, předsíň, kuchyně s kuchyňskou linkou, obývací pokoj, ložnice, koupelna, předsíň, pokoj a zimní zahrada. V druhé části se nachází kompletně dokončená místnost, pokoj s krbovými kamny, kde by mohla být kuchyně, místnost pro vznik koupelny a další dvě místnosti jako skladovací prostory, dílna nebo jako další obytné pokoje. Z jednoho pokoje přístup na půdu. Je napojen na veškeré inženýrské sítě: elektřina, voda, plyn, kanalizace. Sklep je vybudován v zadní části pozemku ve svahu.
Výhodou je blízkost do centra města Boskovice, znatelná rekonstrukce a především možnost dokončení druhé části dle vlastních představ, pěkný pozemek.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím