Prostorný rodinný dům po kompletní rekonstrukci v nadstandardním stylu v obci Jabloňany | Tajovský reality
Prodáno

Prostorný rodinný dům po kompletní rekonstrukci v nadstandardním stylu v obci Jabloňany

Jabloňany
Prodáno
88316RoV Evidenční číslo
5+kk Dispozice
172,7m2 Užitná plocha
924m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
5+kk
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Jabloňany
Evidenční číslo:
88316RoV
Cena:
4 000 000 Kč
Cena poznámka:
REZERVACE

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o rodinný dům 5+kk, který prošel kompletní rekonstrukcí. Stavba provedena v nadstandardním stylu s použitím kvalitních materiálů. Rekonstrukce proběhla v roce 2016 a bylo provedeno: nové dispoziční uspořádání domu, nový krov nad obytnou částí, kompletně nové laťování + fólie + krytina střechy, vykopání podlah + podklady – izolace, beton, anhydrit, krytiny podlah v celém domě (keramické dlažby, koberce, plovoucí podlahy), vnitřní omítky, včetně perlinky, rozvody elektřiny, vody, odpadů, nové klempířské prvky, vyvložkování komínu, osazena plastová okna od firmy VPO + parapety, nová koupelna s vybavením + WC v přízemí, SDK podhledy v podkroví + zateplení + příčky, zateplení fasády, nový plynový kotel + bojler, vnitřní dveře do obložek, vnitřní zábradlí, nové zpevněné plochy před domem a za domem, vybudován shoz na prádlo, vylité nové vnitřní schodiště, nová podkladová podlaha v podkroví, přípojka plynu, drenáž okolo domu, osazena ČOV, příprava pro zabezpečovací systém, osazena střešní okna. Jedná se o prostorný dům s podlahovou plochou o velikosti 172,7 m2 + příslušenství: sklep, prádelna, sklad, dílna o velikosti 66 m2. Vytápění domu je ústřední s kotlem na zemní plyn, ohřev vody zajišťuje el. bojler, dále je možnost osadit krbová kamna v obývacím pokoji. Napojení na veřejný vodovod, ČOV , elektřinu 220/380V a zemní plyn. Orientace rodinného domu je na jihozápad a severovýchod. Energetická náročnost domu je v třídě C. Celková plocha pozemku je 924 m2, pozemek je rovinatý, obdelníkového tvaru. Možnost přístupu ze zadní strany, na zahradě se nachází vzrostlé stromy jako je: jabloň, hruška, švestka a ořech. Dům poskytuje dostatek soukromí a klidu a zároveň nabízí dobrou dostupnost do města Brna a Boskovice. V současnosti není osazena kuchyňská linka, která bude dodělána do konce října. Linka bude osazena včetně všech spotřebičů: sklokeramická deska, el. trouba, mikrovlnka, lednička, myčka, digestoř.
Výhodou rodinného domu je jeho kompletní rekonstrukce, výborné dispoziční uspořádání, nadstandardní vybavení, použity kvalitní moderní materiály, kuchyňská linka na míru, možnost napojení krbových kamen v hlavním obývacím pokoji, osvětlení v koupelně a WC, prostorná koupelna se dvěma střešními okny, koupelna se sprchou a vanou, shoz na prádlo z koupelny do prádelny, orientace domu, dostatek úložného prostoru, sklep, prádelna, dílna, sklad, zpevněné plochy za domem a před domem, možnost parkování třech aut před domem na vlastním pozemku, v každé obytné místnosti příprava pro TV a internet, rovinatá zahrada, poloha rodinného domu v blízkosti přírody, terasa o velikosti 50 m2, dům poskytuje krásný výhled do okolí.


Obec Jabloňany má dvoutřídní základní školu, obchod s potravinami, obecní úřad. Z obce je autobusové spojení, vlakové spojení z nedaleké Skalice nad Svitavou, která je chůzí vzdálena cca 2 km. Jabloňany leží ve vzdálenosti 6 km od města Boskovice a cca 33 km od Brna.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím