Prostorný rodinný dům po kompletní rekonstrukci v nadstandardním stylu v obci Borotín | Tajovský reality
Prodáno

Prostorný rodinný dům po kompletní rekonstrukci v nadstandardním stylu v obci Borotín

Borotín
Prodáno
81416RoV Evidenční číslo
6+kk Dispozice
153,1m2 Užitná plocha
511m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
6+kk
Energetická náročnost budovy:
D - Méně úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Borotín
Evidenční číslo:
81416RoV
Cena:
3 200 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o řadový krajní rodinný dům 6+kk, který prošel kompletní rekonstrukcí. Stavba provedena v nadstandardním stylu s použitím kvalitních materiálů. Rekonstrukce proběhla v roce 2015 a bylo provedeno: nové dispoziční uspořádání domu, nové krytiny podlah, nové vnitřní omítky, nové rozvody elektřiny, vody, odpadů, osazeno nové pozinkované zábradlí na terase, nová krytina střechy + laťování + fólie, nové střešní PVC nad verandou, nové klempířské prvky, vyvložkování komínů pro kotel na tuhá paliva a pro krbová kamna, osazena plastová okna od firmy VPO, 2x nová koupelna s vybavením + 2x WC, SDK podhledy v podkroví + zateplení, nová zateplená fasáda, nová kuchyňská linka na míru se spotřebiči, nový kotel na tuhá paliva + el. kotel + bojler, vnitřní dveře do obložek, nové vnitřní zábradlí, nové oplocení kolem pozemku + brána, osazen světlík v koupelně v 2.NP, a částečně nové osvětlení. Jedná se o prostorný dům s podlahovou plochou domu 153,1 m2 + 70 m2 sklepních prostor. Vytápění domu je ústřední s kotlem na tuhá paliva nebo s elektrokotel, ohřev vody zajišťuje el. bojler. Napojení na veřejný vodovod, jímku, elektřinu 220/380V. Orientace rodinného domu je na západ, východ a jih. Energetická náročnost domu je v třídě D. Celková plocha pozemku 511 m2, pozemek je rovinatý a je orientovaný na východ. Z pozemku je krásný výhled do okolí. V současnosti není osazena kuchyňská linka, která bude dodělána do konce března.
Výhodou rodinného domu je jeho kompletní rekonstrukce, výborné dispoziční uspořádání, nadstandardní vybavení, použity kvalitní moderní materiály, kuchyňská linka na míru, možnost napojení krbových kamen v hlavním obývacím pokoji, součástí ceny „dizajnová“ zrcadla a osvětlení v koupelnách, 2 x koupelna se sprchou nebo vanou, orientace obytných místností na východ, jih a na západ, prosvětlený dům, terasa, krásný výhled do okolí, v každé obytné místnosti příprava pro TV a internet, velikost obytného prostoru s kuchyňským koutem 46,5 m2, sklepní prostory o ploše 70 m2, rovinatá zahrada, poloha rodinného domu v blízkosti přírody, ústřední vytápění domu na tuhá paliva nebo s elektrokotel, prádelna v suterénu.

Obec Borotín leží ve vzdálenosti 47 km od města Brno a 15 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko. Samotná obec Borotín nabízí obecní úřad, knihovnu, obchod se smíšeným zbožím, arboretum. Dostupnost autobusovou dopravou.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím