Rodinný dům 6+kk po rekonstrukci v Doubravici nad Svitavou | Tajovský reality
Prodáno

Rodinný dům 6+kk po rekonstrukci v Doubravici nad Svitavou

Doubravice nad Svitavou
Prodáno
92017ZuR Evidenční číslo
6+kk Dispozice
198m2 Užitná plocha
1203m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
6+kk
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Doubravice nad Svitavou
Evidenční číslo:
92017ZuR
Cena:
4 000 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o rodinný dům se dvěma nadzemními podlažími, který se nachází v klidné části Městyse Doubravice nad Svitavou. Dům prošel rekonstrukcí, která zahrnovala: celkovou výměnu oken za plastová, nové vnitřní omítky, kompletní skladbu podlah + podlahové vytápění v kuchyni a obývacím pokoji, nová kuchyňská linka včetně spotřebičů, nové vybavení koupelny a WC, dále nové rozvody elektřiny, plynu, vody a odpadů. Dům má kompletně novou střechu včetně krovů, klempířských prvků a krytiny. Dům je zateplen a kolem domu jsou udělány částečně drenáže. Vytápění domu je ústřední s dvěma samostatnými kotli včetně ohřevu vody, dále pak místo na krbová kamna umístěné v obývacím pokoji. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě včetně zemní plynu a studny. Orientace obytných místností je na na severovýchod a na jihozápad. Dům lze užívat jako jednu bytovou jednotku 6+kk s celkovou podlahovou plochou 198 m2, popř. jako dvě bytové jednotky o velikosti 3+kk, Za domem se nachází terasa s pergolou na kterou je přístup z kuchyně a nebo z hlavní chodby, která poskytuje dostatek soukromí. Rovinatý a udržovaný pozemek je obdélníkového tvaru a jeho celková plocha činí 1203 m2. Pozemek je slunný, prostorný a jsou na něm osazeny trvalé porosty. Výhodou je pak parkovací místo přímo před domem. Energetická náročnost třídy G.
Dispozice domu:
1. NP - 98,88 m2
Vstupní chodba + prostor pod schody (16,88 m2) - vstup do 2. patra - schody, východ na zahradu, keramická dlažba,vstup do 1.patra.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem (40 m2 ) - podlahové vytápění, kuchyňská linka se spotřebiči, myčka, mikrovlnka, el. trouba, sklo.deska, dřez s baterií, vestavěná lednička,, místo pro krbová kamna, rozvod TV a internetu, vstup do sklepa, orientace na východ a západ.
Chodba ( 5,5 m2 ) - 2x vestavěná skříň, dlažba.
Pokoj ( 15,7 m2 ) - koberec, rozvody TV a internetu, orientace na severovýchod.
Pokoj ( 11 m2 ) - plovoucí podlahy, podlahové vytápění, rozvod TV a internetu, orientace na jihozápad.
Koupelna + WC ( 6 m2) - Geberit, rohová vana, příprava na sprchový kout, umyvadlo + skříňka, podlahové vytápění, žebřinový radiátor, dlažba.
Komora ( 3,8 m2 ) - kotel, místo na uložení.
2.NP
Obývací pokoj s kuchyňským koutem (63 m2 ) - kuchyňská linka se spotřebiči, místo pro krbová kamna, rozvod TV a internetu, orientace na východ a západ.
Chodba ( 5,5 m2 ) - kotel.
Pokoj ( 15,8 m2 ) - parkety, rovod TV a internetu, orientace severovýchod.
Pokoj ( 11 m2 ) - parkety, orientace na jihozápad.
Koupelna ( 5,6 m2 ) - kotel, umyvadlo + skříňka, rohová vana, příprava na sprchový kout, místo na pračku, žebřinový radiátor, dlažba.
WC ( 1,2 m2 ) - Geberit.
Městys Doubravice nad Svitavou je dostupný vlakem i autobusem a má základní občanskou vybavenost. Nachází se 3km od města Rájec-Jestřebí , 9km od města Blanska, 30 km od města Brna a 7 km od města Boskovice. Které jsou správním centrem (školy, školy, nemocnice,atd...)

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím