Prodáno

Rodinný dům k rekonstrukci nedaleko města

Nebovidy
Prodáno
166021KaB Evidenční číslo
7+1 Dispozice
153,4m2 Užitná plocha
401m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
7+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Nebovidy
Evidenční číslo:
166021KaB
Cena:
6 500 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi vnitřní řadový rodinný dům s dispozicí 7+1 se dvěma nadzemními podlažími o celkové ploše pozemku 398 m². Nemovitost se nachází v okrajové části obce Nebovidy v okrese Brno venkov, vzdálené pouhých 10 km od centra statutárního města Brna. Součástí domu je uzavřený dvůr (74 m²) s hospodářskými místnostmi (6 m², 4 m², 8 m²), sklepem (8 m²) a rovinatou zahradou (145 m²) se zděnou kůlnou (12,8 m²). Do zahrady se lze také dostat zadní brankou z vedlejší komunikace s možností parkovacího stání, nebo vybudování garáže. Dům je určený k rekonstrukci a je napojen na veřejný vodovod, plynovod, elektřinu a dešťovou kanalizaci. Splašková kanalizace řešena dvoukomorovým septikem umístěným v předzahrádce. Výstavba obecní kanalizace je obcí plánována do 5 let. Orientace obytných místností směrem do ulice směřuje na jihozápad, místnosti do dvora a zahrada na severní stranu. Energetická náročnost nemovitosti je třídy G.
Dispozice rodinného domu je následující: ze vstupní chodby (16,4  m²) se po levé straně dostaneme do dvou průchozích pokojů (18 m², 15 m² - průchozí). Na konci chodby najdeme samostatné WC (1 m²), komoru (2,3 m²), původní kuchyni (8 m²) s koupelnou (5,1 m²), vstupem do dvora a schodištěm do patra. V 2.NP se z chodby (5,3 m²) dostaneme přes kuchyni (7,5 m² - kuchyňská linka, trouba, varná deska) do průchozího pokoje (9,9 m²) s dalším navazujícím pokojem (14 m²) a orientací do ulice. Na chodbu dále navazují  další dva pokoje (13 m², 8,8 m²) orientované do dvora, samostatné WC (1 m²) a komora (2 m²). 

Nebovidy jsou příměstskou obcí na okraji jihozápadního sektoru města Brna, která se rozkládá na okraji Bobravské vrchoviny. Žije zde 828 obyvatel a najdeme zde Mateřskou školu, prodejnu potravin, kadeřnictví, knihovnu, sportovní a společenskou halu. 
Prodávající si vyhrazuje právo na výběr kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím