Pronájem

Pronájem obchodních prostor v centru města Boskovice

Boskovice
25 000 Kč / měs
125819VeH Evidenční číslo
460m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Pronájem
Typ nemovitosti:
Komerce
Podtyp nemovitosti:
Obchodní prostory
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
125819VeH
Cena:
25 000 Kč / měs

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o pronájem komerčních prostor v bezprostřední blízkosti centra města Boskovice. V současné době jsou prostory využívány jako prodejna textilu a dalšího zboží. Objekt je napojený na veškeré inženýrské sítě: veřejný vodovod, zemní plyn, elektřinu a veřejnou kanalizaci. K dispozici jsou také toalety, koupelna se sprchovým koutem, 2 šatny, kuchyňka a prostorný sklep, který může být využíván jako sklad. Celková plocha včetně příslušenství činí 460 m2.
PENB - G

Dispozice:
Prodejna (300 m2) - orientace na sever, na podlaze dlažba.
Chodba (24 m2) - na podlaze dlažba.
Místnost nad prodejnou (7 m2)
Koupelna (1,6 m2)
Kuchyňka (4,2 m2)
Sklad (7,4 m2)
WC (1,5 m2)
Šatna (12 m2)
Šatna (3 m2)
Sklep (105 m2)

Výhodou tohoto komerčního objektu je jeho umístění v těsné blízkosti centra města Boskovice, velká užitná plocha, prostorný sklep, připojení na všechny inženýrské sítě.

Město Boskovice tvoří správní centrum (úřady, školy, školky,…) severní poloviny okresu Blansko. Nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití. Je dostupné autobusem i vlakem a je vzdáleno 35 km od krajského města Brno a 20 km od města Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím