Slunný pozemek u lesa ve městě Velké Opatovice | Tajovský reality
Prodáno

Slunný pozemek u lesa ve městě Velké Opatovice

Velké Opatovice
Prodáno
96617JaK Evidenční číslo
370m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Zahrada
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Velké Opatovice
Evidenční číslo:
96617JaK
Cena:
99 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o prodej pozemeku v těsné blízkosti borového lesa, který je umístěný v klidné části města Velké Opatovice. Z pozemku je nádherný výhled na město a okolí. Pozemek je orientován jižním směrem. Možnost napojení na elektřinu. K dispozici je vodovod. Celková plocha pozemku je 370 m2. Na pozemku se nachází ovocné stromy (třešně, jabloně,...). Velkým plusem je posezení s pevnou podlahou, ve kterém se nachází krb se skleněným komínem a stropem porostlým vinnou révou. Jako úložné místo na nářadí je možné využít přístřešek, ve kterém byla dříve uschována plachetnice. Jedná se o krásné, klidné, slunné místo, na kterém je možné postavit zděnou chatu.
Výhodou je klidná lokalita, výhled na město a okolí, slunný pozemek, v těsné blízkosti se nachází les. 2 kilometry severně od města Velké Opatovice leží údolní nádrž Smolná, Smolenská přehrada s možností koupání.

Město Velké Opatovice nabízí veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, zdravotní středisko) sportovního či turistického vyžití. Je dostupné autobusem i vlakem a je vzdáleno 50 km od krajského města Brna 35 km od města Blanska a 15 km od Boskovic.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím