Rovinatý stavební pozemek o rozloze 2.700 m2 v obci Cetkovice ke komerční výstavbě. | Tajovský reality
Prodáno

Rovinatý stavební pozemek o rozloze 2.700 m2 v obci Cetkovice ke komerční výstavbě.

Cetkovice
Prodáno
72415RoV Evidenční číslo
2700m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební komerční
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Cetkovice
Evidenční číslo:
72415RoV
Cena:
450 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o rovinatý pozemek o rozloze 2.700 m2 v obci Cetkovice. Pozemek je dle územního plánu určen ke komerčnímu využití např: obchodní budova s provozovnou, výrobní aktivity, sklady, výrobní areál. Možnost napojení na všechny inženýrské sítě, včetně zemního plynu. Možnost rozdělení pozemku na dvě stavební místa. Orientace pozemku je na jihozápad. Pozemek je přibližně obdélníkového tvaru, přičemž délka pozemku je cca 85 m2 a šířka v nejširším místě cca 37 m2. Poloha pozemku je přímo u hlavního tahu Boskovice - Velké Opatovice. Po změně územního plánu lze pozemek také využít k výstavbě rodinných domů.
Výhodou je rovinatý pozemek s možností napojení na všechny inženýrské sítě, orientace pozemku, dobrá dostupnost do města Boskovice, velikost pozemku, možnost rozdělení pozemku na dvě stavební místa.

Obec Cetkovice má školu, školku. Z obce je přímé autobusové spojení do Brna. Cetkovice leží ve vzdálenosti 5 km od města Velké Opatovice, 50 km od města Brno a 12 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum severní poloviny okresu Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím