Prodej

Komerční pozemek o velikosti 25.667 m2

Sebranice
161721RoV Evidenční číslo
25667m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební komerční
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Sebranice
Evidenční číslo:
161721RoV
Cena poznámka:
Info o ceně v RK.

Podrobné informace

Jedná se o prodej pozemku obdélníkového tvaru o velikosti 25.667 m², který je dle územního plánu veden jako pozemek “občanské vybavenosti a distribuce (Od)”. Pozemky jsou součástí průmyslové zóny “Vaculka” a jsou v přímém sousedství již zavedené firmy ALPS Electric Czech s.r.o.

K průmyslové zóně je vybudovaný sjezd ze státní silnice č. R43, odbočovací pruhy se nacházejí jak ze směru od Svitav, tak ze směru od města Brna. Součástí průmyslové zóny je také autobusová zastávka. Na pozemku je možnost napojení na všechny inženýrské sítě, včetně zemního plynu.

Pozemek má přibližný rozměr 170x150 m a jedná se o téměř rovinatý pozemek bez zásadních úprav pozemku pro výstavbu budoucího objektu. K pozemku je vydaná územně plánovací informace, kde jsou přípustné například skladovací kapacity se zázemím, administrativní budova, nákup a prodej, montáž a sklady, výrobní provozy nezatěžující životní prostředí.

Výhodu představuje umístění pozemků podél státní silnice č. R43, výhled z pozemku na Boskovickou brázdu, strategická poloha pozemku mezi Svitavami, Olomoucí a Brnem a dále také budoucí výstavba dálnice D43 spojující Brno ve směru na Moravskou Třebovou, která by vedla v blízkosti prodávaného komerčního pozemku.

Obec Sebranice se nachází 35 km severně od Brna a 30 km od města Svitavy. Samotná obec nabízí základní nabídku služeb jako jsou obchod, restaurace, pošta, základní a mateřská škola, sportovní vyžití a možnost zaměstnání ve firmě ALPS. Kompletní nabídku služeb a obchodů nabízejí 6 km vzdálené Boskovice.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti