Stavební pozemek v blízkosti přírody | Tajovský reality
Prodej

Stavební pozemek v blízkosti přírody

Blansko
3 852 000 Kč
167521DeS Evidenční číslo
884m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Blansko
Evidenční číslo:
167521DeS
Cena:
3 852 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi!

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Rádi byste si postavili rodinný dům dle vlastních představ na slunném pozemku?

Jedná se o prodej rovinatého stavebního pozemku o rozloze 884 m2 orientovaného na jihozápad v obci Těchov u Blanska, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě. Napojení na elektřinu je možné v dosahu cca 20 m, na vodu v dosahu cca 50 m a veřejnou kanalizaci v dosahu na hlavní komunikaci cca 130 m. Pozemek leží v klidné části obce Těchov, jeho orientace skýtá jedinečný výhled do přírody a na SCHKO - Moravský kras.
Výhodu představuje rovinatý slunný pozemek s možností připojení na dostupné sítě, umístění pozemku v klidné části obce, dobrá dostupnost do měst Blansko (5 km), Brno (33 km) a do Boskovic (24 km) .
Dle vyjádření ze stavebního úřadu nemůže být na pozemku při výstavbě rodinného domu použita gravitační kanalizace, proto je třeba mít pod rodinným domem tlakové čerpadlo se zpětnou klapkou.
Obec Těchov je větší vesnicí ležící západně od města Blansko ve vyvýšených oblastech s krásným výhledem do přírody. Trvale zde žije cca 408 obyvatel. Obec Těchov je občansky vybavena mateřskou školou, autobusovými zastávkami s přímým spojem do města Blanska a Hospůdkou Na Točně. Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím