Prodej stavebního pozemku v Bořitově | Tajovský reality
Prodáno

Prodej stavebního pozemku v Bořitově

Bořitov
Prodáno
114118LeD Evidenční číslo
722m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Bořitov
Evidenční číslo:
114118LeD
Cena:
800 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se prodej stavebního pozemku v Bořitově. Pozemek má výměru 722 m2 a je možné jej napojit na veškeré inženýrské sítě (obecní vodovod, elektřina, plyn, veřejná kanalizace). Pozemek je slunný, orientovaný jihovýchodním směrem a je z něj krásný výhled na obec Bořitov. Předností je jeho umístění v klidné části obce, kdy se v okolí nachází zástavba převážně nových rodinných domů.
Obec Bořitov nabízí výbornou dostupnost do Brna, které je vzdáleno 25km. V obci se nachází veškerá občanská vybavenost - škola, školka, obchody, restaurace, víceúčelové hřiště.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím