Jižně orientovaný stavební pozemek o ploše 1715 m2 (cca 73m x 25m) ve Vratíkově u Boskovic vzdálený 250 m od přehrady. | Tajovský reality
Prodáno

Jižně orientovaný stavební pozemek o ploše 1715 m2 (cca 73m x 25m) ve Vratíkově u Boskovic vzdálený 250 m od přehrady.

Boskovice
Prodáno
39513ToP Evidenční číslo
1715m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
39513ToP
Cena:
499 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o jižně orientovaný mírně svažitý stavební pozemek ve Vratíkově u Boskovic vzdálený 250 m od přehrady. Velikost je 1715 m2 (cca 73m x 25m), přičemž delší severní strana je při komunikaci. Pozemek se nachází v proluce mezi posledními domy na okraji obce v malebné krajině s dostatkem klidu a přitom dobrou dostupností.
Inženýrské sítě: elektřina, voda a kanalizace jsou na hranici pozemku přes silnici.


Vratíkov je vzdálen 5 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím