Pěkný stavební pozemek o rozloze 553m2 v Hrádkově, s projektem na rodinný dům | Tajovský reality
Prodáno

Pěkný stavební pozemek o rozloze 553m2 v Hrádkově, s projektem na rodinný dům

Boskovice
Prodáno
61314RoV Evidenční číslo
553m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
61314RoV
Cena:
450 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o mírně svažitý pozemek v Hrádkově o rozloze 553m2. Pozemek je obdélníkového tvaru, který je možno napojit na elektřinu 220/380V, veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci. Součástí prodeje pozemku je projektová dokumentace na rodinný dům 3+kk, přízemní, podsklepený, s garáží v domě pro dvě auta, nicméně projekt na výstavbu rodinného domu lze změnit. Na stavbu rodinného domu bylo vydané územní rozhodnutí. Pozemek je oplocený, dále se na pozemku nachází dřevěná kůlna a skleník.
Město Boskovice tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko. Nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití. Je dostupné autobusem i vlakem a je vzdáleno 35 km od krajského města Brno a 20 km od města Blansko.
Hrádkov je odloučenou částí města Boskovice ve vzdálenosti cca 2km. Občanská vybavenost ve městě vzdáleném cca 2km úplná.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím