Nadstandardní stavební pozemek s krásným výhledem na město Boskovice | Tajovský reality
Prodáno

Nadstandardní stavební pozemek s krásným výhledem na město Boskovice

Boskovice
Prodáno
97617RoV Evidenční číslo
1697m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
97617RoV
Cena:
1 300 000 Kč

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Jedná se o mírně svažitý pozemek v městě Boskovice o velikosti 1.697 m2, na pozemek je vydáno územní rozhodnutí na výstavbu domu o velikosti 4+kk s podlahovou plochou 165 m2, včetně suterénu s garáže. K dispozici je vypracovaný projekt na výstavbu domu se suterénem, přízemím a obytným podkrovím. Předpokládané vytápění podlahové + krb s rozvody. Pozemek je prosluněný, převážně orientovaný na jihovýchod, s napojením na novou vrtanou studnu, na pozemku se nachází skříň na napojení elektřiny. K pozemku vede zpevněná asfaltová cesta. Jedná se o klidné místo, které nabízí krásné výhledy na město Boskovice a okolí, avšak s dobrou dostupností do nákupního centra, které je vzdáleno 850 m. Nejedná se o typický pozemek v satelitní zástavbě, pozemek je obklopený zelení a v těsné blízkosti se nachází lesy.
Výhodou je možnost rozšíření o koupi vedlejšího pozemku, kde lze stavět stejný dům, klidní místo obklopené zelení, výhled na město Boskovice, zahájení výstavby okamžitě, nápadité dispoziční uspořádání domu s garáží.

Město Boskovice tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko. Nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití. Je dostupné autobusem i vlakem a je vzdáleno 35 km od krajského města Brno a 20 km od města Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím