Prodáno

Stavební pozemek s výměrou 2.700 m2

Cetkovice
Prodáno
154621LeD Evidenční číslo
2700m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Cetkovice
Evidenční číslo:
154621LeD
Cena:
1 500 000 Kč

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Jedná se o slunný stavební pozemek o rozloze 2.700 m2 v obci Cetkovice, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě. Možnost napojení na všechny inženýrské sítě, včetně zemního plynu. Možnost rozdělení pozemku na dvě stavební místa. Orientace pozemku je na jihozápad. Pozemek je obdélníkového tvaru, a jeho poloha je přímo u hlavního tahu Boskovice - Velké Opatovice.
Výhodou je rovinatý pozemek s možností napojení na všechny inženýrské sítě (obecní vodovod, elektřina, plyn, obecní kanalizace), orientace pozemku, dobrá dostupnost do měst Boskovice, Velké Opatovice a Jevíčko, velikost pozemku, možnost rozdělení pozemku na dvě stavební místa.

Obec Cetkovice má veškerou občanskou vybavenost – školka, škola, obchod, restaurace, hřiště. Z obce je přímé autobusové spojení do Brna. Cetkovice leží ve vzdálenosti 5 km od města Velké Opatovice, 50 km od města Brno a 12 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum severní poloviny okresu Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím