Rovinatý stavební pozemek o rozloze 1711 m2 v obci Drnovice | Tajovský reality
Prodáno

Rovinatý stavební pozemek o rozloze 1711 m2 v obci Drnovice

Drnovice
Prodáno
84316JaK Evidenční číslo
1711m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Drnovice
Evidenční číslo:
84316JaK
Cena:
320 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o rovinatý pozemek o rozloze 1.711 m2 v obci Drnovice. Tvar pozemku je obdélníkový, kde šířka pozemku je 12 m a délka pozemku je cca 144 m. Příjezd k pozemku je možný ze dvou stran. Inženýrské sítě na hranici pozemku: veřejný vodovod, veřejná kanalizace, elektřina. Jedná se o prosluněný pozemek, ze kterého je pěkný výhled na okolí obce Drnovice. Pozemek se nachází na okraji obce, v nově vznikající zástavbě rodinných domů. V blízkosti se nachází nová cyklostezka a lesní park pro děti.
Výhodou je rovinatý pozemek, výhled, prosluněné místo, obdélníkový tvar, dobrá dostupnost do města Brna, obec nabízející veškerou občanskou vybavenost.
Obec Drnovice se nachází asi 35 km na sever od Brna a asi 15 km severozápadně od okresního města Blanska v údolí na úpatí Českomoravské vrchoviny. V obci je veškerá občanská vybavenost - školka, škola, obchod, restaurace, lesní park.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím