Jižně orientovaný stavební pozemek s krásným výhledem na Šebetov a okolí Malé Hané | Tajovský reality
Prodáno

Jižně orientovaný stavební pozemek s krásným výhledem na Šebetov a okolí Malé Hané

Šebetov
Prodáno
67314LeD Evidenční číslo
1750m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Šebetov
Evidenční číslo:
67314LeD
Cena:
450 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o jižně orientovaný stavební pozemek s krásným výhledem na obec Šebetov a okolí Malé Hané o výměře 1750 m2. Pozemek se nachází v klidné části obce v zástavbě rodinných domů v blízkosti lesa. Na pozemku je přípojka vody, elektřiny, kanalizace a na hranici pozemku je plynová přípojka. Na pozemku se také nachází studna s užitkovou vodou.
Obec Šebetov se rozkládá v severovýchodní části okresu Blansko na jihozápadním úpatí lesnatého vrchu Rychvald (607 m n.m.). V obci je zastávka autobusů, školka, základní škola, pošta, zdravotní středisko, kulturní dům s kinem, restaurace a obchod s potravinami

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím