Jižně orientovaný stavební pozemek na klidném místě v obci Svitávka | Tajovský reality
Prodáno

Jižně orientovaný stavební pozemek na klidném místě v obci Svitávka

Svitávka
Prodáno
76015RoV Evidenční číslo
1415m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Svitávka
Evidenční číslo:
76015RoV
Cena:
390 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Svitávka. Pozemek se nachází na klidném místě s orientací na jih. Napojení na všechny inženýrské sítě, včetně zemního plynu a veřejné kanalizace. Celková plocha pozemku je 1415 m2. Šířka pozemku je cca 17 m. ve spodní části. Pozemek je rozdělen na dvě obdelníkové rovinaté plochy, které spojuje svah. Spodní část je ideální pro výstavbu rodinného domu a vrchní část jako zahrada se soukromím a výhledem na obec Svitávka a okolí. Nebo lze stavbu postavit také v horní části. Na pozemku se nyní nachází zbytky domu určené k demolici. Výhodou je klidné místo s krásným výhledem, výborná dostupnost do města Brna, Boskovice, Letovice, úplná občanská vybavenost obce, vlakové spojení, slunný pozemek, zahrada v soukromí, napojení na všechny inženýrské sítě.

Městys Svitávka je dostupný vlakem (trasa Brno – Česká Třebová) i autobusem a je vzdálen 6 km od města Letovice, 35 km od města Brno a 5 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím