Slunný pozemek o rozloze 5.418 m2 určený k výstavbě pro rodinnou rekreaci v obci Újezd u Boskovic | Tajovský reality
Prodáno

Slunný pozemek o rozloze 5.418 m2 určený k výstavbě pro rodinnou rekreaci v obci Újezd u Boskovic

Újezd u Boskovic
Prodáno
80916RoV Evidenční číslo
5418m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Újezd u Boskovic
Evidenční číslo:
80916RoV
Cena:
300 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Nabízíme k prodeji mírně svažitý stavební pozemek, který je umístěný v okrajové části obce Újezd u Boskovic. Pozemek je ze 2/3 určený k výstavbě objektu pro rodinnou rekreaci. Možnost napojení na inženýrské sítě, které jsou v dosahu. Plocha pozemku je 5.418 m2, pozemek je rovinatý až mírně svažitý. Orientace pozemku je na jih, z pozemku je krásný výhled do okolí. Jedná se o klidné místo na konci obce, ideální pro výstavbu např. srubu.

Výhodou je klidná poloha, pozemkové zázemí 5.418 m2, možnost výstavby objektu, orientace na jih, výhled do okolí.

Obec Újezd u Boskovic leží mimo hlavní trasy a je vzdálena 13 km od města Blansko, 35 km od města Brno a 5 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko. V obci Újezd u Boskovic se nachází obchod, hospoda, koupaliště, knihovna, obecní úřad. Okolí je jako stvořené k turistice, sportu atd. Okolí tvoří převážně lesy.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím