Pozemek s vydaným stavebním povolením | Tajovský reality
Prodej

Pozemek s vydaným stavebním povolením

Velké Opatovice
1 990 000 Kč
172922KaB Evidenční číslo
697m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Velké Opatovice
Evidenční číslo:
172922KaB
Cena:
1 990 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi svažitý stavební pozemek s projektovou dokumentací, na který byl stavebním úřadem udělen souhlas s provedením ohlášení stavby. Nemusíte si tedy procházet dlouhým procesem žádostí a schvalování, vše je pro Vás připraveno a Vy můžete začít stavět. 

Stavební pozemek se nachází na jižním okraji města Velké Opatovice, v původní zástavbě, při ulici Kopanina a je přístupný ze stávající asfaltové komunikace. Pozemek je nepravidelného tvaru, výrazně svažitý a jeho celková plocha činí 697 m². Tuto skutečnost využívá architektonické řešení projektu domu, které orientuje denní zónu s terasou do krásného výhledu jihovýchodním směrem na Velké Opatovice a jeho okolí. 

Součástí souhlasu s provedením ohlášení stavby je projektová dokumentace moderního, dvoupodlažního rodinného domu se sedlovou střechou. Dům je dispozičně řešen jako 4+kk s garáží a zimní zahradou. Horní podlaží je v přední části tvořeno garáží. Vstup je navržen z jižní strany, na něj navazuje chodba se schodištěm do 1.PP. V horním podlaží se nachází klidová zóna domu, tedy dva dětské pokoje, ložnice a koupelna. V 1.PP je pak navržena denní zóna, tedy otevřený prostor obývacího pokoje, jídelny a kuchyně, na kterou navazuje terasa. Prostor doplňuje WC, technická místnost a zimní zahrada. 

Celková užitná plocha domu činí 157,15 m². K vytápění objektu a ohřevu teplé vody je navržen plynový kondenzační kotel. V obývacím pokoji bude osazena krbová vložka. Energetický štítek budovy: třída B. 

Město Velké Opatovice má dobrou občanskou vybavenost vč. sítě obchodů, koupaliště, veřejnou knihovnu s pravidelně doplňovaným knižním fondem, zámecký park, kino a muzeum kartografie. V místě je i autobusové a vlakové nádraží. Dle potřeby je snadno dostupné město Jevíčko (ve vzdálenosti 2 km) s dalšími službami a obchody. Město leží v pěkné krajině, nedaleko je les a volná příroda, 30 minut chůze od domu je nově zrekonstruovaná Smolenská přehrada.

​Majitel si vyhrazuje právo vybrat si kupujícího dle vlastních zvolených kritérií

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím