Prodáno

Rovinatý stavební pozemek s výměrou 1026 m2

Česká
Prodáno
164921JaK Evidenční číslo
1026m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Česká
Evidenční číslo:
164921JaK
Cena:
7 150 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o prodej rovinatého, stavebního pozemku obdélníkového tvaru s celkovou výměrou 1026 m2 v obci Česká, okres Brno venkov.
Na pozemek jsou přivedeny všechny inženýrské sítě, tedy veřejný vodovod, veřejná kanalizace, elektřina a zemní plyn.
V přední části pozemku se nyní nachází řadový, částečně podsklepený rodinný dům s dispozicí 1+1, který je určený k demolici.
Dispozice domu je následující: vstupní chodba (12,7 m2), kuchyně (15,6 m2), obytný pokoj (22,7 m2), koupelna s WC (5,5 m2), dřevěná veranda (5,2 m2) pro vstup na částečně uzavřený dvůr, technická místnost (15 m2), sklep (12,9 m2), půda (57 m2), průchod (13 m2) z ulice na dvůr a zahradní domek (7 m2).
Obec Česká se nachází severně od města Brna. Společně s Ivanovicemi navazují na Brno a tvoří tak satelit města. Obec má výborné dopravní spojení a dostupnost do statutárního města i jeho centra, což představuje velkou výhodu a díky tomu je zajištěna veškerá občanská vybavenost. Jak na začátku Brna tak, i na stranu druhou v Kuřimi, kde najdete obchody, školy, školky, pošty, kulturní a sportovní centra (Sport areál Družstevní v Řečkovicích, plavecký bazén i zimní stadion v Kuřimi).
Díky tomu je obec Česká vhodná pro bydlení rodin s dětmi, kdy je možné díky dopravní obslužnosti zajistit rychlou dopravu jak do vzdělávacích center, tak na jakoukoliv volnočasovou aktivitu.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím