Prodej

Stavební pozemek ke klidnému bydlení

Lužice
1 650 000 Kč
182222KaB Evidenční číslo
553m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Lužice
Evidenční číslo:
182222KaB
Cena:
1 650 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Hledáte stavební pozemek s výbornou dostupností do města Hodonína?

Nabízíme Vám ke koupi krásný rovinatý stavební pozemek obdélníkového tvaru bez nutnosti terénních úprav v obci Lužice. Dle nového geometrického plánu vznikne pozemek o jedné parcele s celkovou rozlohou  553 m². Dle ÚPI se parcela nachází v plochách zastavěného území obce. Pozemek najdete v původní zástavbě obce, v klidné ulici s pohodlným přístupem po asfaltové příjezdové komunikaci za uzamykatelnou bránou. Vzrostlé keře, lemující pozemek podél komunikace, nabízí soukromí. Všechny inženýrské sítě jsou v dosahu. 

Prodávající si vyhrazuje právo na výběr kupujícího dle vlastních určených kritérií.

Obec Lužice leží v úrodné krajině jižní Moravy, obklopena višňovými, broskvovými a jabloňovými sady a úrodnými vinicemi, 4 km jihozápadně od města Hodonína. Název obce se odvozuje od četných vodních ploch, které se zde v dávných dobách rozlévaly (louže, luže). Obec Lužice spadá do  jednoho z nejmalebnějších národopisných regionů Slovácka, kraje rozkládajícího se podél řeky Moravy od Zlína až k Břeclavi. Právě Podluží, nejjižnější ze slováckých regionů, ležící mezi Hodonínem, Břeclaví a Mikulovem, je znám svou věrností tradicím, přijatých od předků a neustále rozvíjených. Zpěv, tanec a pestré kroje mají stále dost místa v životě mnoha zdejších lidí tohoto regionu. K vybavenosti obce patří mateřská škola, obecní úřad, knihovna a prodejna potravin.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti