Prodej

Pozemek k výstavbě rekreační chaty 4+kk

Boskovice
1 300 000 Kč
196723RoV Evidenční číslo
Větší než 9+2 Dispozice
904m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Dispozice:
Větší než 9+2
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
196723RoV
Cena:
1 300 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi!

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Na velmi klidném místě nabízíme ke koupi pozemek pro výstavbu chaty.
Jedná se o skvělou příležitost bydlet v přírodě po celý rok!

Pozemek je svažitý, orientovaný jihovýchodním směrem a skýtá hezké výhledy na město Boskovice a jeho okolí.
Umístěný je na konci cesty, kde sousedí pouze s jednou chatou. Poskytuje tedy klid, prakticky bez sousedů. Navíc je krásně prosluněný. K pozemku vede zpevněná příjezdová cesta.
Pozemek má tvar obdélníku, a celkový jeho rozměr je 904 m2, cca 20 x 45 m.

Po celém obvodu je oplocen. Současný majitel již zhotovil zemní práce poskytující kaskády a přípravu pro založení stavby chaty. Pozemek je totiž veden dle územního plánu na výstavbu rekreačního objektu. Ten je navržen tak, aby bylo možno jej celoročně užívat. Dispozice objektu bude 4+kk. Návrh počítá se zděnou podsklepenou chatou - přízemní s obytným podkrovím. Klid s výhledem bude zajišťovat krytá terasa pergolou. Vytápění je plánováno na tuhá paliva, ohřev vody el. bojlerem. Pro dodávku vody poslouží vlastní studna - nyní je povolený vrt. Další nespornou výhodou je již zahájené řízení na povolení stavby, na elektrickou přípojku a vlastní ČOV. Ve spodní části pozemku je dále vytvořeno zázemí k posezení.

Celková podlahová plocha objektu je navržena o velikosti 118 m2.

Město Boskovice je kompletně občansky vybaveno (školy, školky, kina, úřady…). Pro svou bohatou a zajímavou historii jsou oblíbeným střediskem, které nabízí svým obyvatelům široké kulturní a turistické vyžití, ať už se jedná o návštěvu zámku, hradu, Westernového městečka či konání široké palety rozmanitých akcí (výstavy, koncerty, divadelní představení…) po celý rok. Ve městě se nachází koupaliště, zimní a letní sportovní stadion, venkovní sportpark s cyklotraily, nepřeberné množství center sportu…čímž jistě uspokojí sportovní nároky obyvatel. Jsou dostupné jak vlakem, tak autobusem. Boskovice jsou vzdáleny cca 35 km od města Brna a cca 20 km od města Blansko.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti