Prodej

Pozemek s vypracovanou studií stavby

Rozstání
2 190 000 Kč
175722LeD Evidenční číslo
1211m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Rozstání
Evidenční číslo:
175722LeD
Cena:
2 190 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi pozemek s vypracovanou studií a vizualizací stavby v obci Rozstání pod Kojálem. Výměra tohoto pozemku činí 1211 m2. Umístění pozemku je do mírného svahu, je částečně oplocen a osázen listnatými dřevinami. 
Na hranici pozemku se v cestě nachází plynovod, vodovod a kanalizace. Napojení na všechny tyto sítě je možné dle již povolených přípojek. Smlouva na připojení elektřiny je již také vyřízená s realizací nejpozději do 8/2023. 
Nyní se pozemek dle územního plánu nachází v nezastavěném území ve stabilizované ploše individuální rekreace, ale zároveň jako plocha územní rezervy pro bydlení. V současnosti dochází v obci ke změně územního plánu, která bude dokončena nejpozději do konce roku 2022 a pozemek bude stavební. 
Velkou předností této nabídky jsou již povolené přípojky všech sítí, vypracovaná studie stavby a umístění v klidné části obce. 
Obec Rozstání u Kojálu se nachází cca 30 km od města Brna a 11 km od města Jedovnice. Je zde kompletní občanská vybavenost jako je obchod s potravinami, pošta, základní škola a mateřská školka, hřiště.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím