Stavební pozemek s projektem na rodinný dům v městě Březová nad Svitavou | Tajovský reality
Prodáno

Stavební pozemek s projektem na rodinný dům v městě Březová nad Svitavou

Březová nad Svitavou
Prodáno
80416RoV Evidenční číslo
1600m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Březová nad Svitavou
Evidenční číslo:
80416RoV
Cena:
70 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Nabízíme k prodeji mírně svažitý stavební pozemek, který je umístěný v okrajové části města Březová nad Svitavou. Pozemek se nachází v k.ú. Česká Dlouhá v těsné blízkosti lesa. Možnost napojení na veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci a elektřinu 220/380V. K dispozici je vypracovaný projekt na rodinný dům s kompletní dokumentací. Celková plocha pozemku je 1.600 m2. Pozemek má přibližný tvar obdelníku 39 m x 42 m. Na pozemku se nachází zbor původního domu.
Výhodou je okrajová část města, v blízkosti se nacházející les, projektová dokumentace na rodinný dům, napojení na sítě, z pozemku je krásný výhled do okolí.

Město Březová nad Svitavou se nachází 13 km od správního centra města Svitavy a 50 km od města Brno. Je dostupné autobusem i vlakem (trať Brno – Česká Třebová). Ve městě žije cca. 1.700 obyvatel a je zde dobrá nabídka služeb, infrastruktury a výhodou je rovněž možnost zaměstnání přímo v místě.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím