Rovinatý stavební pozemek se stodolou | Tajovský reality
Prodej

Rovinatý stavební pozemek se stodolou

Rešice
1 859 000 Kč
169122JaK Evidenční číslo
808m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Rešice
Evidenční číslo:
169122JaK
Cena:
1 859 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme vám ke koupi stavební pozemek v obci Rešice, okres Znojmo.
Rovinatý pozemek obdélníkového tvaru s celkovou výměrou 808 m2 je dle platného územního plánu v zastavěném území ve stabilizované ploše smíšené obytné. Tyto plochy jsou především určeny pro trvalé i dočasné bydlení venkovského charakteru se zázemím užitkových zahrad.
Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku, v obci se nachází veřejný vodovod, splašková kanalizace, zemní plyn a elektřina.
Na pozemku se v přední části aktuálně nachází dvě prostorné stodoly o užitné ploše 90 m2 a 56 m2, které slouží ke skladování. První z nich je částečně podsklepená a to dvěma sklepy o velikosti 16 m2 a 13 m2.
K pozemku vedou z obou jeho stran příjezdové cesty, z přední strany asfaltová komunikace a z druhé strany zpevněná komunikace. Právě tato skutečnost je velkou výhodou, protože pozemek by mohl být rozdělen a daly by se na něm postavit dva rodinné domy. Tato skutečnost by mohla znamenat dobrou příležitost pro investora v rámci výstavby dvou rodinných domů.

Obec Rešice se nachází v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji, žije zde přibližně 344 obyvatel. V obci najdete obchod, restauraci, dětské hřiště. Je dobře dostupná do okolních větších měst, kde se nachází veškerá občanská vybavenost. Jedná se především o města: Moravský Krumlov, Pohořelice, Ivančice, Rosice či Znojmo. Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím