Pronájem

Reprezentativní komerční prostory s možností skladovací plochy

Knínice
24 500 Kč / měs
174522LeD Evidenční číslo
208,8m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Pronájem
Typ nemovitosti:
Komerce
Podtyp nemovitosti:
Obchodní prostory
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Knínice
Evidenční číslo:
174522LeD
Cena:
24 500 Kč / měs
Cena poznámka:
+ zálohy na služby a provize RK

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Nabízíme Vám k pronájmu reprezentativní a vybavené komerční prostory v Knínicích u Boskovic. Prostory jsou umístěny v prvním patře a mají svůj vlastní vstup. K těmto prostorám je možné si pronajmout i skladovací plochu s výměrou cca 443 m2.
Celá nemovitost je velice nadstandardní, veškeré vybavení je dle návrhu architekta, který kladl důraz jak na kvalitu, tak i využitelnost celého objektu. Před nemovitostí se nachází dostatečný počet parkovacích míst na vlastním pozemku. Tato moderní prosklená nemovitost byla zkolaudována v roce 2014. Lze ji i využívat jako sídlo firmy, kanceláře či showroom. Při stavbě byly použity velmi kvalitní materiály. Okna jsou hliníková s předokenními žaluziemi. V celém objektu je proveden rozvod pro zabezpečovací systém, rozvody internetu a klimatizace.
Dispozice jsou následující: v přízemí je umístěno zádveří pro kanceláře, šatna, úklidová komora, chodba, schodiště (32,04 m2). Po moderním schodišti s proskleným zábradlím se vchází do prvního patra, kde je umístěna společná velkoprostorová kancelář s recepcí (81,49 m2), tři samostatné kanceláře (11,76 m2, 27,56 m2, 16,68 m2), zasedací místnost (21,83 m2) kuchyňka (6,98 m2) a toalety(10,45 m2). Celková výměra je 208,79 m2. Skladovací prostor má výměru cca 443 m2.
Obrovskou předností této nabídky je reprezentativní vzhled, výborná dostupnost, dostatek parkovacích míst a možnost okamžitého užívání vzhledem k vybavenosti. V přízemí tohoto objektu jsou již umístěny fungující zubní ordinace.
Městys Knínice u Boskovic je občansky zcela vybaven, je zde škola, školka, obchod, restaurace, sportovní vyžití. Leží ve vzdálenosti 42 km od města Brno a 7 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum severní poloviny okresu Blansko. PENB - B.
Měsíční nájem činí 24.500,- Kč bez DPH + zálohy na služby - za kanceláře.
Skladovací prostor (cca 650m2) je možné pronajmout za částku 9.500,- Kč/měsíc.
Pronajímatel si vyhrazuje právo určit nájemce dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti