Pronájem

Pronájem komerčního objektu v Moravském krasu

Blansko
15 000 Kč / měs
179522JaK Evidenční číslo
245m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Pronájem
Typ nemovitosti:
Komerce
Podtyp nemovitosti:
Smíšená komerce
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Blansko
Evidenční číslo:
179522JaK
Cena:
15 000 Kč / měs
Cena poznámka:
+ zálohy na energie + provize RK

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Nabízíme Vám k pronájmu komerční objekt v obci Lažánky, která spadá pod město Blansko. Jednopodlažní objekt se nachází na pozemku s celkovou výměrou 845 m2 a nabízí mnoho možností využití díky své rozloze 245 m2, terase s výhledem do okolní krajiny, prostornému chladícímu boxu, boční rampě a možnosti parkování přímo u objektu.
Dříve objekt sloužil jako obchod s potravinami, v posledních letech jako sklad zboží, kancelářské prostory a kavárna. To vše v srdci Moravského krasu mezi městy Blansko a Jedovnice.
Jsou zde dostupné veškeré inženýrské sítě, tedy elektřina, zemní plyn, veřejný vodovod i kanalizace. Vytápění objektu je zajištěno kotlem na zemní plyn.
Cena nájmu je 15.000,- Kč + 7.800,- Kč zálohy na veškeré energie. Objekt je k pronájmu ihned. PENB: G.
Lažánky jsou vesnice v okrese Blansko s více než 400 obyvateli umístěná v dlouhém údolí Lažáneckého žlebu. Spadá pod město Blansko. Ves se nachází v blízkosti nejvýznamnějších přírodních památek Moravského krasu. Vesnice leží v CHKO Moravský kras.
Pronajímatel si vyhrazuje právo určit nájemce dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti