Prodej

Komerční objekt v srdci Moravského krasu

Blansko
5 490 000 Kč
182322JaK Evidenční číslo
245m2 Užitná plocha
845m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Komerce
Podtyp nemovitosti:
Smíšená komerce
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Blansko
Evidenční číslo:
182322JaK
Cena:
5 490 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Alena Kraváčková
Alena Kraváčková
S realitní kanceláří TAJOVSKÝ reality jsme se setkali několikrát pomocí různých propagačních materiálů, ale vždy jsme si chtěli nemovitost prodat sami. Nikdy by nás nenapadlo, že zvolíme realitku, nicméně prodej naší nemovitosti byl poměrně složitý a jako lajci jsme se vůbec neorientovali.V Tajovský reality naši nemovitost profesionálně a bez problémů prodali do tří týdnů od podpisu spolupráce a díky nim jsme nabyli důvěry v práci realitních makléřů!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi komerční objekt v obci Lažánky, která spadá pod město Blansko. Jednopodlažní objekt se nachází na pozemku s celkovou výměrou 845 m2 a nabízí mnoho možností využití díky své rozloze 245 m2, terase s výhledem do okolní krajiny, prostornému chladícímu boxu, boční rampě a možnosti parkování přímo u objektu. Doposud sloužil jako prodejna a sklad pro regionální bio potraviny. V prostorech se tedy můžete bohatě realizovat se svými sny - ať už se jedná o zařízení kavárny, restaurace, obchůdku, kancelářských nebo skladovacích prostor. Vzhledem k rozloze je možnost více kombinací či dalšího pronájmu. To vše v srdci Moravského krasu mezi městy Blansko a Jedovnice. Navíc je k objektu zpracována studie se třemi apartmány s následujícími výměrami: apartmán č. 1 (77 m2), apartmán č. 2 (75,4 m2), apartmán č. 3 (98,5 m2). Díky umístnění ve 2.NP s ještě lepšími výhledy do okolní přírody.
Jsou zde dostupné veškeré inženýrské sítě, tedy elektřina, zemní plyn, veřejný vodovod i kanalizace. Vytápění objektu je zajištěno kotlem na zemní plyn.
Současné zálohy na veškeré energie činí 7.800,- Kč. PENB zatím nebyl dodán, proto uvádíme třídu G.
Lažánky jsou vesnice v okrese Blansko s více než 400 obyvateli umístěna v dlouhém údolí Lažáneckého žlebu. Spadá pod město Blansko. Ves se nachází v blízkosti nejvýznamnějších přírodních památek Moravského krasu. Vesnice leží v CHKO Moravský kras.
Obcí prochází silnice II. třídy směr Blansko a Jedovnice. V obci se nachází kaple sv. Cyrila a Metoděje, ve které se se konají nepravidelné bohoslužby a dle potřeby jiné aktivity. V obci je dále hřbitov. V centrální části se nachází kulturní dům se zázemím, který byl v letech 2018 až 2019 opraven (interiéry, fasáda apod.), aktuálně je využívá k pronájmu a pořádání nejrůznějších akcí. V obci byla zvolena občanská aktivita Lažánky, která pořádá ve spolupráci s hasiči, spolkem Lažánečtí a TJ Sokol Lažánky v průběhu roku několik akcí.
V obci aktivně působí sportovní klub TJ Sokol Lažánky, který vlastní fotbalové hřiště v horní části obce. V blízkosti kaple bylo v roce 2022 vybudováno multifunkční hřiště. V centrální části v návaznosti na kulturní dům se nachází restaurace Lažánky - U veverek. V obci aktuálně působí několik podnikatelů a firem.
Prodávající si vyhrazuje určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti