Prodej

Komerční objekt v srdci Moravského krasu

Blansko
5 885 000 Kč
182322JaK Evidenční číslo
245m2 Užitná plocha
845m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Komerce
Podtyp nemovitosti:
Smíšená komerce
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Blansko
Evidenční číslo:
182322JaK
Cena:
5 885 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi komerční objekt v obci Lažánky, která spadá pod město Blansko. Jednopodlažní objekt se nachází na pozemku s celkovou výměrou 845 m2 a nabízí mnoho možností využití díky své rozloze 245 m2, terase s výhledem do okolní krajiny, prostornému chladícímu boxu, boční rampě a možnosti parkování přímo u objektu. Doposud sloužil jako prodejna a sklad pro regionální bio potraviny. V prostorech se tedy můžete bohatě realizovat se svými sny - ať už se jedná o zařízení kavárny, restaurace, obchůdku, kancelářských nebo skladovacích prostor. Vzhledem k rozloze je možnost více kombinací či dalšího pronájmu. To vše v srdci Moravského krasu mezi městy Blansko a Jedovnice. Navíc je k objektu zpracována studie se třemi apartmány s následujícími výměrami: apartmán č. 1 (77 m2), apartmán č. 2 (75,4 m2), apartmán č. 3 (98,5 m2). Díky umístnění ve 2.NP s ještě lepšími výhledy do okolní přírody.
Jsou zde dostupné veškeré inženýrské sítě, tedy elektřina, zemní plyn, veřejný vodovod i kanalizace. Vytápění objektu je zajištěno kotlem na zemní plyn.
Současné zálohy na veškeré energie činí 7.800,- Kč. PENB zatím nebyl dodán, proto uvádíme třídu G.
Lažánky jsou vesnice v okrese Blansko s více než 400 obyvateli umístěna v dlouhém údolí Lažáneckého žlebu. Spadá pod město Blansko. Ves se nachází v blízkosti nejvýznamnějších přírodních památek Moravského krasu. Vesnice leží v CHKO Moravský kras.
Obcí prochází silnice II. třídy směr Blansko a Jedovnice. V obci se nachází kaple sv. Cyrila a Metoděje, ve které se se konají nepravidelné bohoslužby a dle potřeby jiné aktivity. V obci je dále hřbitov. V centrální části se nachází kulturní dům se zázemím, který byl v letech 2018 až 2019 opraven (interiéry, fasáda apod.), aktuálně je využívá k pronájmu a pořádání nejrůznějších akcí. V obci byla zvolena občanská aktivita Lažánky, která pořádá ve spolupráci s hasiči, spolkem Lažánečtí a TJ Sokol Lažánky v průběhu roku několik akcí.
V obci aktivně působí sportovní klub TJ Sokol Lažánky, který vlastní fotbalové hřiště v horní části obce. V blízkosti kaple bylo v roce 2022 vybudováno multifunkční hřiště. V centrální části v návaznosti na kulturní dům se nachází restaurace Lažánky - U veverek. V obci aktuálně působí několik podnikatelů a firem.
Prodávající si vyhrazuje určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti