Prodej

Polyfunkční komerční objekt s fungujícím obchodem

Sudice
182822JaK Evidenční číslo
438m2 Užitná plocha
1033m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Komerce
Podtyp nemovitosti:
Smíšená komerce
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Sudice
Evidenční číslo:
182822JaK
Cena poznámka:
Info o ceně v RK

Podrobné informace

Hledáte možnost, jak se realizovat v podnikání?
Nabízíme Vám ke koupi ideální nemovitost v Sudicích u Boskovic. Nemovitost je rozdělena na 2 části. V první části jsou prostory restaurace s barem, kuchyní a technickým zázemím. To vše je částečně podsklepeno. Druhá část slouží jako dobře fungující prodejna se smíšeným zbožím. Zde se nabízí možnost koupit objekt a nechat prodejnu běžet formou nájmu.
Nemovitost je kompletně zděná a je přibližně z roku 1975. Prošla postupně rekonstrukcemi a nyní se nachází v pěkném, udržovaném stavu. V rámci rekonstrukce v roce 2012 byly udělané kompletně nové rozvody elektřiny v mědi. Dále je zde nový rozvod vody a odpadů. Objekt je částečně zateplen. Nemovitost je napojena na všechny inženýrské sítě: veřejný vodovod, elektřinu, zemní plyn, veřejnou kanalizaci. Na střeše celého objektu jsou instalovány fotovoltaické panely. PENB zatím nebyl dodán, z toho důvodu uvádíme G. Nad restaurací je možné vybudovat apartmány a využít tak veškerý potencionál objektu. K realizaci apartmánů je již zpracovaná studie. Celková plocha rovinatého pozemku je 1.033 m2. Je zde možnost parkování a příjezdu i z druhé strany k objektu, kde se nachází rampa k prodejně potravin.
Dispozice: Prodejna s potravinami (136 m2), kancelář (11 m2), chodba (10 m2) se vstupem na rampu, sklad (7,5 m2), chladící box (4,7 m2), WC (5,4 m2).
Restaurace: zádveří (5,7 m2), terasa (40 m2), prostor restaurace s barem (112 m2), chodba (2,5 m2), WC ženy (4,5 m2) - 2x toaleta, umyvadlo, radiátor, WC muži (6,2 m2) - umyvadlo, pisoáry, WC, plně vybavená kuchyně (23 m2), WC (4,5 m2), schodiště (5 m2). Sklep: šatna (10 m2), sklad s WC (16 m2), sklad (6 m2), skladovací prostor na sudy (16 m2), sklad (16 m2).
Před objektem je dobrá možnost parkování, nachází se zde také venkovní terasa a menší dětské hřiště.
Obec Sudice se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji. Žije zde cca 469 obyvatel. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1238. V době druhé světové války se v Sudicích u místních obyvatel ukrývali partyzáni hledaní gestapem, které sídlilo v nedalekých Boskovicích, a působili zde rovněž Vlasovci, kteří byli na konci války postupující Rudou armádou pochytáni a popraveni. Sudice jsou obklopeny zalesněnými kopci, kolem Sudic a kolem okolních obcí došlo k mnoha archeologickým nálezům z nejstarších období lidstva. Prodávající si vyhrazuje určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti