Bezbariérový komerční objekt po kompletní rekonstrukci v obci Křemže | Tajovský reality
Prodáno

Bezbariérový komerční objekt po kompletní rekonstrukci v obci Křemže

Křemže
Prodáno
79016RoV Evidenční číslo
333m2 Užitná plocha
670m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Komerce
Podtyp nemovitosti:
Smíšená komerce
Energetická náročnost budovy:
D - Méně úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Křemže
Evidenční číslo:
79016RoV
Cena:
3 100 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o prodej samostatně stojícího domu, který vzhledem k jeho dispozičnímu uspořádání lze využít ke komerčním účelům, jako je: zubní ordinace, prodejna čehokoliv, skladovací prostory, ateliér k focení, galerie, sídlo firmy, kanceláře, menší výroba apod. Může být také využívána kombinovaně k trvalému bydlení v jedné části a v druhé k podnikání. Dále možnost využití vzhledem k velikosti garáže jako autodílnu, pneuservis. Další možnost využití k pronájmu prostor k investici, s možností rozšíření o další patro, na které je vypracovaný projekt pro ubytovací kapacity. Dům je po kompletní rekonstrukci z roku 2007, kdy byla provedena také kolaudace. Rozsáhlá rekonstrukce obsahovala: kompletní zateplení fasády 15 cm, nová střecha včetně zateplení, přístavba domu, kompletně nové podlahy včetně izolace, osazena plastová okna, vstupní dveře, garážová vrata na dálkové ovládání, nové vnitřní omítky – s části silikonové, nové rozvody elektřiny, vody, rozvody odpadů, plynu a ústředního topení v mědi včetně radiátorů a kotle. Dále nové vnitřní dveře, rozvod zabezpečovacího systému, oplocení kolem domu, venkovní úpravy – zpevněné plochy, SDK podhledy + minerální podhledy s osvětlením, nové vnitřní vybavení koupelny + WC, osazena nová kuchyňská linka. Jedná se o přízemní, bezbariérový dům, který má obdélníkový půdorys, který je rozdělen na čtyři obdelníkové místnosti po 50 m2 + kuchyně, technická místnost s WC, koupelna + WC, 2x skladovací místnost a prostorná garáž. Vytápění domu je ústřední s průtokovým kotlem na zemní plyn. Napojení na všechny inženýrské sítě, včetně zemního plynu. Orientace místností je převážně na jih a východ. Podlahová plocha prostor k využití je 333 m2, včetně garáže. Pozemek okolo domu je téměř rovinatý, oplocený. Celková plocha pozemku je 670m2, včetně domu. Energetická náročnost domu je třídy – D.
Výhodou domu je jeho kompletní rekonstrukce, výborný technický stav, prostorné místnosti, orientace na jih, nízké provozní náklady, prostorná garáž, skladovací možnosti, bezbariérový přístup, zabezpečovací systém, poloha s dobrou dostupností do města Český Krumlov a České Budějovice, dobrá nabídka služeb, víceúčelový komerční prostory, poloha u silnice.

Městys Křemže je vzdálený 16km od Českých Budějovic, dále 14km od Českého Krumlova. Městys nabízí dostatek služeb jako je základní škola, školka, obchod, policii, benzinovou stanici, knihovnu, lékárnu, poštu, dopravní hřiště, atd. Dále nabízí autobusové a vlakové spojení.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím