Prodej

Výjimečná investice do objektů v nádherném prostředí

Loučná nad Desnou
3 200 000 Kč
191223RoV Evidenční číslo
Větší než 9+2 Dispozice
200m2 Užitná plocha
281m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Komerce
Podtyp nemovitosti:
Ostatní komerční
Dispozice:
Větší než 9+2
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Loučná nad Desnou
Evidenční číslo:
191223RoV
Cena:
3 200 000 Kč
Cena poznámka:
Neplatíte provizi!!

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Pro milovníky nejen zimních sportů máme jedinečnou příležitost koupě chat v turisticky oblíbené lokaci Kouty nad Desnou. Prodej zahrnuje 3 objekty, tudíž lze kombinovat vlastní pobyt s pronájmem ostatních dvou objektů. Dva objekty mají k dispozici po 3 apartmánech a jeden po 2 apartmánech. Dohromady tedy bude budoucím majitelům po rekonstrukci sloužit 8 apartmánů. Objekty jsou přístupné jak z horní, tak ze spodní cesty. Okolo objektů se nacházejí vzrostlé stromy. Jedná se o exkluzivní místo s nádherným výhledem na stále ještě zalesněnou krajinu.
Jedna chata je již v započaté demolici, kde je nyní odstraněna střecha objektu. Další objekty potřebují renovaci společných prostor jako jsou sprchy a WC.

Objekty jsou napojeny na společnou studnu a veřejnou elektřinu. Odpady jsou napojeny na jímku. Jejich orientace je převážně na jih.
Celková podlahová plocha objektů činí cca 200 m2, včetně příslušenství.

Kouty nad Desnou jsou součást obce Loučná nad Desnou v okrese Šumperk v Olomouckém kraji. V Koutech se nachází největší lyžařský areál na Moravě s jedinou šestisedačkovou lanovkou v České republice (celková plocha sjezdovek 25 ha). Obec je díky dostupnosti vlakem častým východiskem pro turistické výlety na vrchol Dlouhých strání, v jehož úpatí leží, a k prohlídkám přilehlé přečerpávací elektrárny. Kouty nad Desnou jsou známé spíše zástavbou horských chat, které jsou hojně využívány k rekreaci pro návštěvníky Ski areálů a okolních zajímavostí, mezi které neodmyslitelně patří Vřesová studánka, Červená hora nebo Švýcárna. V obci Loučná se nachází ZŠ a MŠ, lékaři, lékárna, pošta, nákupní centrum, penziony a restaurace. Správní centrum oblasti pak tvoří město Šumperk vzdálené 20 minut jízdy autem.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti