Pronájem

Komerční prostor

Lhota Rapotina
25 000 Kč / měs
201224LeD Evidenční číslo
Větší než 9+2 Dispozice
1000m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Pronájem
Typ nemovitosti:
Komerce
Podtyp nemovitosti:
Skladové prostory
Dispozice:
Větší než 9+2
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Lhota Rapotina
Evidenční číslo:
201224LeD
Cena:
25 000 Kč / měs
Cena poznámka:
+ zálohy na služby Kč a provize RK

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Nabízíme Vám k pronájmu zajímavý komerční objekt nacházející se v obci Lhota Rapotina, která se nachází pouhé 4 km od města Boskovice.
Tento objekt je zajímavý svoji užitnou plochou, která činí cca 1000 m2 a je rozdělena ve dvou nadzemních podlaží. V minulosti objekt sloužil jako stolařská dílna. Rozvody elektřiny jsou tomu přizpůsobeny. Je možné jej využívat jak k výrobě, tak i jako skladovací prostor s kancelářemi. Součástí jsou i sprchy a toalety.
Vytápění objektu je řešeno buď plynovým kotlem a nebo kotlem na tuhá paliva. Součástí je i zabezpečovací systém. PENB - G.

Obec Lhota Rapotina leží ve vzdálenosti 13 km od města Blansko, 35 km od města Brno a 4 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti