Prodej

Garáž v centru městyse

Svitávka
490 000 Kč
200224JaK Evidenční číslo
Větší než 9+2 Dispozice
19m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Ostatní
Podtyp nemovitosti:
Garáž
Dispozice:
Větší než 9+2
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Svitávka
Evidenční číslo:
200224JaK
Cena:
490 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o prodej garáže v centru Svitávky. Garáž je řadová vnitřní. Příjezd ke garáži je z hlavní ulice Školní, kde se nachází více bytových domů. Celková výměra garáže činí 19 m2, jsou osazena plechová vrata.
Garáž se nyní nachází v původním, udržovaném stavu a je možné ji ihned využívat k parkování auta, motocyklu či ke skladování. Nachází se v těsné blízkosti bytových domů, což je dobrá příležitost pro majitele bytů mít ke svému bytu také garáž.

Městys Svitávka nabízí veškerou občanskou vybavenost a velmi dobré dopravní spojení do Boskovic, které jsou vzdáleny 5 km, Letovic i 37 km vzdáleného Brna. Žije zde přibližně 1800 obyvatel. Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti