Půdní prostor pro výstavbu bytů | Tajovský reality
Prodej

Půdní prostor pro výstavbu bytů

Brno
6 500 000 Kč
167721KaB Evidenční číslo
168m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Ostatní
Podtyp nemovitosti:
Půdní prostor
Energetická náročnost budovy:
E - Nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Brno
Evidenční číslo:
167721KaB
Cena:
6 500 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi půdní prostor v bytovém domě v Brně o celkové ploše 168 m² s možností výstavby dvou půdních nebo mezonetových bytů. Dům se nachází v ulici Šumavská č.p. 12. Jedná se o vyhledávanou lokalitu kvůli výborné dostupnosti služeb, obchodů a centra města. V blízkosti domu se nacházejí zastávky MHD s dojezdovou vzdáleností do centra města cca 7 minut.
Bytový dům prošel v roce 2017 částečnou revitalizací, jehož součástí byla oprava fasády domu z uliční strany, oprava střechy (nová pálená taška, laťování a parofolie), nová elektroinstalace ve společných prostorách s rozvodnou skříní, nové vchodové dveře, údržbové práce sklepních prostor, výmalba a nátěry společných prostor, zpevnění podpěrné zdi na zahradě a oprava balkónů.
Přívod elektroinstalace pro dva budoucí byty byl již proveden. Nabízí se také možnost napojení plynu ze stávajícího plynového potrubí na chodbě bez nutnosti zásahů do společných prostor domu. ​​Výhodou je také výtečná orientace domu na světové strany (jih do ulice, sever zahrada), celkový stav domu a společných prostor, dobrý stav krovu a možnost využívání společné zahrady za domem.
Nenabízí se zde možnost zajištění sklepních kójí pro budoucí jednotky a stavebně technické řešení domu také neumožňuje instalaci výtahu. Část půdního prostoru zaujímá schodišťová šachta (27 m²) se dvěma postranními vstupy na půdu. Průkaz energetické náročnosti budovy - třída E.
Ulice Šumavská se nachází v městské čtvrti Brno – Ponava, což je v rámci města velmi žádaná lokalita. Nachází se na sever od centra a nabízí bohatou občanskou vybavenost. Velkou výhodu představuje kombinace bydlení v centru města Brna, ale zároveň blízkosti zeleně, jelikož se bytový dům nachází v blízkosti Lužáneckého parku.
Prodávající si vyhrazuje právo na výběr kupujícího dle vlastních kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím