Prodej

Stavební pozemek v obci Býkovice s pěkným výhledem do okolí

Býkovice
Prodáno
102217JaK Evidenční číslo
1200m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Býkovice
Evidenční číslo:
102217JaK
Cena:
1 200 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o prodej mírně svažitého stavebního pozemku v obci Býkovice. Pozemek je obdelníkového tvaru s rozlohou 1200 m2.
K pozemku vede asfaltová příjezdová komunikace a je z něj krásný výhled do okolí. Díky jeho orientaci nabízí dostatek světla po celý den.
V dosahu pozemku jsou veškeré inženýrské sítě: vodovod, elektřina, zemní plyn.

Velkou výhodou pozemku je jeho obdelníkový tvar, umístění v klidné lokalitě, pěkný výhled do okolí, veškeré inženýrské sítě v dosahu.

Obec Býkovice leží 11 km severozápadně od Blanska a jihozápadně od Boskovic, obě města nabízí veškerou občanskou vybavenost.
V obci se nachází mateřská škola, restaurace.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím