Prodej

Stavební pozemek s projektem na rodinný dům v městě Březová nad Svitavou

Březová nad Svitavou
Prodáno
80416RoV Evidenční číslo
1600m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Březová nad Svitavou
Evidenční číslo:
80416RoV
Cena:
70 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Nabízíme k prodeji mírně svažitý stavební pozemek, který je umístěný v okrajové části města Březová nad Svitavou. Pozemek se nachází v k.ú. Česká Dlouhá v těsné blízkosti lesa. Možnost napojení na veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci a elektřinu 220/380V. K dispozici je vypracovaný projekt na rodinný dům s kompletní dokumentací. Celková plocha pozemku je 1.600 m2. Pozemek má přibližný tvar obdelníku 39 m x 42 m. Na pozemku se nachází zbor původního domu.
Výhodou je okrajová část města, v blízkosti se nacházející les, projektová dokumentace na rodinný dům, napojení na sítě, z pozemku je krásný výhled do okolí.

Město Březová nad Svitavou se nachází 13 km od správního centra města Svitavy a 50 km od města Brno. Je dostupné autobusem i vlakem (trať Brno – Česká Třebová). Ve městě žije cca. 1.700 obyvatel a je zde dobrá nabídka služeb, infrastruktury a výhodou je rovněž možnost zaměstnání přímo v místě.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím