Prodej

Zahrada u zámeckého parku

Kunštát
299 000 Kč
123119KaM Evidenční číslo
421m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Zahrada
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Kunštát
Evidenční číslo:
123119KaM
Cena:
299 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o prodej zahrady obdélníkového tvaru ve městě Kunštát.
Pozemek se nachází v klidné části města s výhledem na zámek. V blízkosti pozemku je park, u kterého jsou dva rybníky a nabízí tak klid v příjemném prostředí. Díky dobré orientaci je pozemek po celý den dostatečně prosluněný. Na zahradě je zděná, podsklepená chata, která po rekonstrukci bude vhodná například pro uskladnění zahradního nábytku. Výměra pozemku je 421 m2.


Výhodou pozemku je dobrá lokalita a poloha. Příjezdová cesta, výhled na zámek, klidná část města. Zděná, podsklepená chata.

Město Kunštát leží 12 km od města Boskovice, 23 km od Blanska a 10 km od lyžařského střediska Olešnice.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím