Prodej

Bytový dům s pěti bytovými jednotkami

Pod vinohrady, Troubsko
197524RoV Evidenční číslo
Větší než 9+2 Dispozice
115m2 Užitná plocha
381m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Činžovní dům
Dispozice:
Větší než 9+2
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Pod vinohrady, Troubsko
Evidenční číslo:
197524RoV
Cena poznámka:
Info v RK!

Podrobné informace

Jedinečná příležitost investice na dlouhé roky - výnosová nemovitost

V obci Troubsko nabízíme bytový dům s pěti bytovými jednotkami. Poskytuje tedy různé možnosti využití - bytový dům může být určen jako výhodná investice na pronájem, či pro větší rodinu a jejich děti či další příbuzné, kde má každý svoje vlastní zázemí. V neposlední řadě pak kombinaci bydlení a podnikání. Ohledně současných výnosů, které dům generuje, Vám rádi na dotaz sdělíme více informací.
Bytový dům je zděný, se dvěma nadzemními podlažími a obytným podkrovím. Je částečně podsklepen, obyvatelé / nájemníci mohou využívat pro skladování 3 jednotlivé sklepní kóje a dva zděné sklepy. Má tvar písmene “L”. V zadní části budovy se nacházejí 2 byty o dispozici 1+kk a v hlavní části se nacházejí 3 byty o dispozici 2+1.

Na domě byla provedena rekonstrukce a zároveň se část přistavěla a to před cca 7 lety. Je tedy zateplen, osazen plastovými okny a položen kvalitní střešní krytinou. Dále byl zbudován kompletně nový krov. Samotné byty jsou provedeny v nadstandardu vnitřního vybavení. Hlavní 3 bytové jednotky jsou velmi prostorné a horní podkrovní byt skýtá možnost rozšíření o další pokoj. Bytový dům se prodává částečně vybaven. Orientace obytných místností je na jihozápad a severozápad. Napojení na elektřinu, veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. Vytápění je ústřední s elektrokotlem, s podružnými měřiči. Ohřev vody zajišťuje el. bojler v každém bytě. Voda je řešena také podružnými měřiči. Velkým benefitem v rámci úspor jsou jistě dvě studny, z nichž je brána užitková voda. Z hlavního řádu se odebírá voda pitná. V bytovém domě je příprava na peletová kamna. Celková podlahová plocha bytového domu činí 310 m2. Jelikož PENB zatím nebyl dodán, uvádíme G.

Pozemek před domem je rovinatý, za domem mírně svažitý. Přední zpevněná plocha poskytuje parkovací místa. Pozemek za domem byl upraven na terasy. První nabízí možnost parkování. Na druhé najdeme dlážděnou, zastřešenou terasu s venkovním krbem, ideální k posezení, setkávání s přáteli. Na ni pak navazuje travnatá plocha s okrasnými keři. Vedle samotného bytového domu by byla možnost výstavby dalších 3 bytových jednotek, tedy výhodné k dalšímu rozšíření investice na vlastním pozemku. Celková plocha pozemku činí 852 m2.

Troubsko je obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji, v Bobravské vrchovině. Žije zde přibližně 2 400 obyvatel. Součástí obce je také osada Veselka. V obci se sídlí ZŠ a MŠ a firmy poskytující zaměstnání. Spolky jako SDH, Sokol, Katolický dům či samotná obec pořádají různé sportovní a kulturní akce - ať už se jedná o plesy či divadelní představení. Do nedalekých Ostopovic přesídlil Jezdecký klub Troubsko. Veškerou občanskou vybavenost zajišťuje cca 12 km vzdálené město Brno (vzdálenost do Brno-střed), okrajové části města - Starý Lískovec, Bohunice jsou v dojezdu do 8 km. Dopravní obsluhu zajišťuje systém IDS JMK.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti