Marketing nemovitostí

Domů Marketing nemovitostí

Víte, jak lépe prezentovat Vaši nemovitost při prodeji?

Díky zkušenostem z prodejů vlastních nemovitostí, umíme lépe zviditelnit i Vaši nemovitost. Náš tým odborníků Vám pomůže s prezentací nemovitosti, která odpovídá 21. století.


Weby nemovitostí
Katalogy nemovitostí 
Videoprohlídky 
Virtuální prohlídky 
Dny otevřených dveří 
Homestaging

Rodinný dům Boskovice 1480

Rodinný dům Boskovice 1480

Moderní bydlení kousek od centra Boskovic, které nabízí maximální pohodlí, špičkové vybavení, krytou pergolu a moderní bazén. Rodinná atmosféra přímo dýchá z tohoto domu. Stačí jen přijít a bydlet, je to jednoduché. Tuto nemovitost kupujete včetně vybavení a spotřebičů a nábytku.
Rodinný dům Chrudichromy 26

Rodinný dům Chrudichromy 26

Moderní bydlení nedaleko Boskovic, které nabízí víc než jen perfektní výhled do okolí. Doslova tady pocítíte, co je to pravá rodinná atmosféra, protože zde na Vás čekají ojedinělé zážitky s Vaší rodinou a přáteli! Stačí jen přijít a bydlet, je to jednoduché! Tuto nemovitost kupujete již včetně spotřebičů a nábytku!

 
 

Prověřený prodej
Už žádné riskování a pochybnosti

Plánujete nákup nebo prodej nemovitosti a obáváte se, že by do pár měsíců mohly nastat komplikace? Už žádné riskování a pochybnosti.  Díky naší službě prověřená nemovitost zná kupující přesný stav nemovitosti.

Videa

Chcete prodat nebo koupit nemovitost?
Pojďme do toho společně!

Prodat nemovitost svépomocí už není tak jednoduché. Mnoho lidí totiž netuší, co prodávající musí splnit vůči kupujícímu (zákonné povinnosti). Jako vaši partneři vás zastoupíme v celé záležitosti. Nemusíte nad ničím aktivně přemýšlet a téměř o nic se starat. Připravíme všechny podklady a provedeme vás celým procesem od A-Z.

 

Domluvit si schůzku

 

Virtuální prohlídky

Dny otevřených dveří

Homestaging