Marketing nemovitostí

Domů Marketing nemovitostí

Víte, jak lépe prezentovat Vaši nemovitost při prodeji?

Díky zkušenostem z prodejů vlastních nemovitostí, umíme lépe zviditelnit i Vaši nemovitost. Náš tým odborníků Vám pomůže s prezentací nemovitosti, která odpovídá 21. století.


Weby nemovitostí
Katalogy nemovitostí 
Videoprohlídky 
Virtuální prohlídky 
Dny otevřených dveří 
Homestaging

Rodinný dům Velenov

Rodinný dům Velenov

Bydlete v rodinném domě s jedním z nejkrásnějších výhledů v okolí. Na střešní terase s výhledem na Vratíkovský kras a Boskovickou brázdu na Vás čekají ojedinělé zážitky s Vaší rodinnou a přáteli.

Rodinný dům Rájec-Jestřebí

Rodinný dům Rájec-Jestřebí

Webové stránky rodinného domu v Rájci-Jestřebí. Pozemek u tohoto domu nabízí dostatek místa pro parkování dvou automobilů pod přístřeškem a zároveň dost místa pro relax na východně orientované části za domem, kde se nachází terasa s přístupem z domu. 
Ukažte další

Prověřený prodej
Už žádné riskování a pochybnosti

Plánujete nákup nebo prodej nemovitosti a obáváte se, že by do pár měsíců mohly nastat komplikace? Už žádné riskování a pochybnosti.  Díky naší službě prověřená nemovitost zná kupující přesný stav nemovitosti.

Videa

Chcete prodat nebo koupit nemovitost?
Pojďme do toho společně!

Prodat nemovitost svépomocí už není tak jednoduché. Mnoho lidí totiž netuší, co prodávající musí splnit vůči kupujícímu (zákonné povinnosti). Jako vaši partneři vás zastoupíme v celé záležitosti. Nemusíte nad ničím aktivně přemýšlet a téměř o nic se starat. Připravíme všechny podklady a provedeme vás celým procesem od A-Z.

 

Domluvit si schůzku

 

Virtuální prohlídky

Dny otevřených dveří

Homestaging

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím