Marketing nemovitostí

Domů Marketing nemovitostí

Děláme to jinak než ostatní realitky

Oproti jiným realitním kancelářím inspirujeme okolí vlastními nemovitostmi. Odkupujeme staré nemovitosti, které následně opravujeme, vylepšujeme a prodáváme v lákavějším stavu s ohledem na aktuální trendy. Máme možnost se na celou problematiku dívat očima prodávajících kupujících. Náš marketing nemovitostí vlastně pomáhá lidem a to je na tom to fascinující.

Rodinný dům Chrudichromy

Rodinný dům Chrudichromy

Stačí tu otevřít dveře a jen tak si užít přítomnost. Moderní a minimalistický interiér vás zaujme na první dobrou. No a k tomu z prostorné kuchyně pozorovat zapadající slunce je prostě dechberoucí.

Doslova tady pocítíte, co je to Hygge atmosféra. Tak přesně o tom je tento rodinný dům v Chrudichromech.

Rodinný dům Knínice

Rodinný dům Knínice

Bydlet v klidné dědince a kousek od Boskovic? Moc dobře víme, že tahle kombinace je lákavá a proto jsme vybudovali rodinný dům v Knínicích.

Nejvíce vás určitě zaujme podlahové topení, které lze regulovat v každé místnosti zvlášť. Milovníci bílé si tu přijdou na své a k tomu kuchyně jako z katalogu, co víc si přát?

Prověřený prodej
Už žádné riskování a pochybnosti

Plánujete nákup nebo prodej nemovitosti a domníváte se, že do pár měsíců mohou nastat komplikace? Už žádné riskování a pochybnosti. Díky naší službě prověřená nemovitost zná kupující přesný stav nemovitosti a prodávající je naopak chráněn před vymáháním kompenzací.

Co kdybyste prodali nebo nakoupili
nemovitost s vaší minimální aktivitou?

Prodat nemovitost svépomocí už není tak jednoduché. Mnoho lidí totiž netuší, co prodávající musí splnit vůči kupujícímu (zákonné povinnosti). Jako vaši partneři vás zastoupíme v celé záležitosti. Nemusíte nad ničím aktivně přemýšlet a téměř o nic se starat. Připravíme všechny podklady a provedeme vás celým procesem od A-Z. Doslova jen čekáte, až vám zavoláme s výstupy jednotlivých kroků.

 

Domluvit si schůzku

 

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím