Recenze klientů

Domů Recenze klientů

Recenze klientů

Jak naši práci hodnotíte Vy samotní?
HODNOCENÍ KLIENTŮ:
Kupkovi
Kupkovi
,,Ze začátku jsme měli obavy, jak to všechno bude, ale celý tým TAJOVSKÝ reality nám pomohl, v průběhu celého procesu nám zodpověděli všechny otázky a pomohli nám i s hypotékou, velké díky patří i panu Křenkovi.”
Vladimír Černín
Vladimír Černín
S realitní kanceláří TAJOVSKÝ reality jsem byl velmi spokojen.Přes kancelář jsem kupoval a pronajímal několik nemovitostí.Vše proběhlo hladce a bez problémů. Kancelář vše zařídila a v podstatě jsem se nemusel o nic starat, pouze si najít čas na podpis hotových dokumentů. Pracovnice back office paní Mgr. Štychová a Bc. Petrová perfektně informovaly o procesu přepisu na KÚ, a kdykoli byly k dispozici v případě potřeby řešit cokoli ohledně dokumentace a převodů.  Spolupráce s makléři, ať už šlo o paní Ondruchovou, Štercovou nebo pana Vašíčka, byla vždy bezproblémová. Na prohlídky byl dostatek času, makléři byli vstřícní a vždy vše ochotně vysvětlili. Měli lidský, ale zároveň profesionální přístup. Realitní kancelář Tajovský mohu určitě doporučit.
Nikola Šťourač
Nikola Šťourač
„Výborná komunikace, bezproblémová spolupráce a především oceňuji profesionální přístup pana Křenka. Vřele doporučuji!
Tomáš Mikeš
Tomáš Mikeš
“S reality Tajovský jsem byl naprosto spokojený jak přímo s makléřem panem Křenkem, tak i s paní Štychovou, která se postarala o kompletní servis s administrativu. Opravdu moc děkuji za provedení obchodem od koupě až po předání, včetně přepisu energií a řešením se stavebním a bytovým družstvem. Reality Tajovský mohu doporučit. Ještě jednou velké díky. Tomáš Mikeš”
Ondřej Kuda
Ondřej Kuda
Dobrý den, já osobně patřím mezi velmi náročné zákazníky ve směru funkčnosti, praktičnosti a designu.Společnost NWD a přímo jednání s p. Vašíčkem, proběhlo na úrovni takové, že vše co, jsem chtěl, mi bylo slíbeno a hlavně dodrženo. Díky tomu teď bydlíme v krásném domě, který splňuje má očekávání. A to je náročné. Ondra a Míša
Jiřina Šedá
Jiřina Šedá
S reality TAJOVSKÝ jsem byla nad míru spokojená, překvapil mě milý, profesionální a hlavně lidský přístup. Velké díky paní Štychové a panu Vašíčkovi, se kterými jsem byla v častém kontaktu a kteří mi byli se vším nápomocni. Samozřejmě můj dík patří i celé firmě. Tuto realitní kancelář vřele doporučuji !!!
Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.
Jaromíra Vítková
Jaromíra Vítková
Odbornost, ochota, profesionální jednání v podnikání je doprovázeno o zapojení a zájem ve veřejném a společenském dění. Proto hodnotím pěti body.
Lukáš Konečný
Lukáš Konečný
S Tajovský reality jsem velmi spokojen. S prvním prodejem jsme byly velmi spokojeni, oproti ostatním, se kterými jsme měli tu čest, proto jsme se na pana Křenka obrátily znovu, a opět vše proběhlo bez problému, úspěšně a rychle. Mohu jen doporučit, opravu profesionálové co vědí, co dělají a co a jak udělat. Prodej nebo koupě je zde vždy zaručena. A HLAVNĚ, vše rychle a s minimem starostí.
Tomáš Eller
Tomáš Eller
Také už máte dost těch neosobních realitek, kde se makléři schovávají za naleštěná kvádra a kde na vás mluví cizí nebo složitou řečí? Zpočátku jsem si myslel, že to bude spolupráce jako každá jiná. Pro kancelář Tajovský reality vylepšíme meta popisky a jdeme o dům dál. Zmýlil jsem se. Oni mě vážně naslouchali, chápali potřebu skrz vylepšení webu a to mě vážně dostalo. Nakonec jsme společně polidštili všech 13 služeb, uvedli konkrétní případové studie a vylepšili průchodnost/logiku webu. Díky jejich aktivnímu přístupu mě práce tak pohltila, že jsem se postupně dostával do pozadí celé kanceláře a mohl jsem na vlastní oči vidět, jak to u nich doopravdy chodí. Co vám budu povídat, oni jsou prostě detailisti ve všech smyslech. Moderní prostory, které reprezentují váš charakter, vlastní hrnečky na kávu, víno anebo obrovská tematická fotka Boskovic v jejich zasedačce. Tohle nemá slov. Vít Hrdlička je pro mě člověk, který drží své slovo. Když se potřebuji na něco zeptat, okamžitě dostanu jasnou odpověď bez omáček. Ruku na srdce, kdo z nás to dělá s takovou pečlivostí? Samotný pan Tajovský je hlava rodiny, kterého byste chtěli vidět v každé firmě. S Janem Tajovským je radost si potřást rukou a vidět jeho nezapomenutelný úsměv. Konečně někdo (Tajovský reality), kdo se může pyšnit nefalšovanou nálepkou: "Děláno s láskou". Velký respekt před tím, co děláte. Amen.
Veronika Matalová
Veronika Matalová
Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za spolupráci při prodeji naši nemovitosti a koupi našeho nového domova. Zejména bych chtěla vyzdvihnout práci paní Kateřiny Markové a paní Moniky Bednářové, které nám věnovaly spoustu svého času i mimo pracovní dobu. Celý proces prodeje i koupě probíhá velice vstřícně, komunikace je nadmíru profesionální a vstřícná. Nejvíce však u paní Markové a paní Bednářové oceňuji přátelský, až rodinný přístup, který vůči nám po celou dobu spolupráce projevovaly. Velké díky Matalovi
Tomáš Přikryl
Tomáš Přikryl
Velmi kvalitni servis, děkuji za spolupráci a za celý servis paní Štychové. Děkujeme za poskytnutí informací během celého případu, máme své vysněné bydlení. Velké díky ještě jednou.
Martin Malach
Martin Malach
Se službami TAJOVSKÝ reality jsme byli velmi spokojeni. Celý případ dopadl nad naše očekávání dobře, spolupráce proběhla na jedničku. Během celé doby se nám věnoval p. Tajovský, byl nám vždy k dispozici, vše ochotně vysvětlil a postaral se o to, aby celý případ dopadl pro obě strany příznivě. Realitní kancelář můžeme všem jedině doporučit.
Jiří Hort
Jiří Hort
Děkuji za velmi vstřícný a pro klientský přístup vaší společnosti. Na realitním trhu je to nyní z mého pohledu poměrně džungle a komunikace s vaší realitní kanceláří prostřednictvím pana Křenka (Jan Křenek) mě mile překvapila. Velmi si vážím jeho ochoty a vnímavého přístupu našim potřebám. Přeji hodně úspěchů!
Viktorie Skacel
Viktorie Skacel
Nákup nemovitosti s RK Tajovský je moje první zkušenost a mohu-li srovnávat, pak oceňuji velmi kvalitní celkový servis, profesionální přístup, rychlé jednání, vstřícnost a ochotu celého týmu, zejména pana Vašíčka, který byl kdykoliv k dispozici a trpělivě odpovídal na mé dotazy a připomínky a který mě provázel nákupem nemovitosti až k jejímu předání. RK Tajovský doporučuji a děkuji za nákup nemovitosti bez stresu a zbytečných průtahů.
Vlasta Abrahámová
Vlasta Abrahámová
Ochota a vstřícnost při plánování a dalším domlouvání termínu prohlídky prodávané nemovitosti jsme byli spokojeni se službami paní Hénové, makléřky firmy Tajovský reality a následně s přístupem paní Bednářové při domlouvání realzace vlastního prodeje mezi námi a budoucím kupujícím naší nemovitosti. Děkuji RK Tajovský reality a zaměstnancům paní Hénové a paní Bednářové za příkladný přístup při řešení termínů schůzek a dalších problémů. Pokud mohu doporučit, obrátil bych se znovu na tuhle realitní kancelář v Boskovicích.
Lenka Kučerová
Lenka Kučerová
Velmi kladně hodnotím profesionální přistup, vstřícnost a rychlost. Paní Lenka Dokoupilová nám vždy ochotně poradila a pomohla. Díky RK Tajovský a jeho týmu jsme našli perfektní domeček.
Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .
Pavla Provazníková
Pavla Provazníková
TAJOVSKÝ reality, realitní kancelář kterou musím jen a jen doporučit!! Co na mě udělalo obrovský dojem byl přístup zaměstnanců. S takto přátelským, ochotným a profesionálním přístupem jsem se doposud nesetkala. Velice se mi líbí i nabídka nemovitostí a zájem a chtíč posunou reality trošku jiným (lepším) směrem. Za mě tedy jedno velké doporučení!
Tomáš Mazal
Tomáš Mazal
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji díky několika výborným zkušenostem jak od přátel, tak rodiny. Chci především zmínit velice kvalitní a ochotný přístup makléře p. Křenka, který mi byl vždy nápomocen poradit. Je hezké vidět člověka dělat svoji práci, která ho skutečně baví a přitom rád pomůže lidem splnit si svůj sen o vlastním bydlení.
Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!
Renáta Pešinová
Renáta Pešinová
“Od začátku spolupráce s Vaší realitní kanceláří jsme byli velmi spokojeni. Realitka nám vyšla vstříc v mnoha přáních a skvělá paní realitní makléřka, paní Dokoupilová, byla vždy nápomocná a ochotná. Takže díky za naši skvělou novostavbu a určitě realitku všem vřele doporučujeme!”
Ondřej Přikryl
Ondřej Přikryl
Pro realitní kancelář TAJOVSKÝ reality jsme realizovali kurz prezentačních dovedností Minutový Řečník. Domluva s panem Hrdličkou byla od počátku výborná, přehledná a rychlá.I samotný kurz s osmi pracovníky TAJOVSKÝ reality v prostorech společnosti proběhl nad očekávání. Musím říct, že celý kolektiv je velmi přítelský, vstřícný, schopný a má smysl pro humor. Jako zákazník bych se ve společnosti kohokoli z nich cítil velmi dobře. Setkání s kýmkoli z této realitní kanceláře mohu jedině doporučit.
Patrik Bejček
Patrik Bejček
Jsem amatérský běžec a podpora mojí osoby, ale i běhu samotného ze strany TAJOVSKÝ reality je opravdu skvělá, stejně jako komunikace s jejími zaměstnanci. Tým realitní kanceláře TAJOVSKÝ reality je parta skvělých lidí, kteří mě i ostatní inspirují (ať k běhu či lepším výsledkům) a jsem rád, že mohu být součástí tohoto týmu, díky.
Karel Zadák
Karel Zadák
Profesionální přístup od Jan Křenek, maximální spokojenost. Jakmile budu opět řešit cokoliv ohledně nemovitosti nemusím přemýšlet o tom komu tento úkol svěřit. Moc děkujeme!
Jan Nerušil
Jan Nerušil
“S realitní kanceláří Tajovský reality s.r.o., kterou zastupovali realitní makléři pan Křenek s paní Marková a s administrativním zajištěním, které zprostředkovala paní Bednářová jsem byl velice spokojen. Vše proběhlo rychle, korektně a dle domluvy."
Milan Kraváček
Milan Kraváček
S touto realitní kanceláří jsem nad míru spokojený, skvělá komunikace na úrovni hodné těm nejlepším, příjemní lidé, kteří opravdu milují co dělají a dělají to dobře.
Radek Mareček
Radek Mareček
Byl jsem na několika prohlídkách z různými realitními kancelářemi, ale pouze u makléřů z TAJOVSKÝ reality jsem se setkal s opravdovým pochopením, milým přístupem a příjemným úsměvem makléřů, který byl příjemnou tečkou na dortu. Děkuji paní Dokoupilové a panu Hrdličkovi za vstřícnost, rychlé jednání, profesionální prohlídku a milý přístup.
Petr David
Petr David
Sice jsem byl na prohlídce s touto realitní kanceláří jen jednou, ale byl jsem s ní moc spokojen. Veškeré informace na místě a s panem Křenkem to šlo jako po másle. Navíc jsem dostal kontakt na hypotečního experta, který mi moc pomohl i po telefonu.
Lukáš Šnobl
Lukáš Šnobl
S TAJOVSKÝ reality spolupracuji více jak rok a spolupráci si nemůžu vynachválit. Férové jednání, skvělá komunikace, profesionální přístup a domluva. Tajovský reality můžu pouze a jen doporučit.
Jiří Dvořák
Jiří Dvořák
“S přístupem makléřů, zejména paní Dokoupilové a Bednářové jsme byli velice spokojeni. Včas a objektivně s námi projednávali všechny kroky a postupy v případě prodeje pozemku v obci Vážany. Rovněž profesionální přístup pana Tajovského přispěl v závěrečné fázi prodeje k urychlení jednání s bankou kupujícího a tím rovněž k hladkému průběhu transakce. RK Tajovský můžeme doporučit.”
Michal Krátký
Michal Krátký
Společnost TAJOVSKÝ reality jsem oslovil s žádostí o podporu s pořádáním akce Boskovický strongman. Realitní kancelář nám vyhověla a akci finančně podpořila a tím podpořila i dobrou věc. Jde vidět, že v této kanceláři pracují lidé, kteří mají srdce na správném místě a chtějí pomáhat!
Alena Kraváčková
Alena Kraváčková
S realitní kanceláří TAJOVSKÝ reality jsme se setkali několikrát pomocí různých propagačních materiálů, ale vždy jsme si chtěli nemovitost prodat sami. Nikdy by nás nenapadlo, že zvolíme realitku, nicméně prodej naší nemovitosti byl poměrně složitý a jako lajci jsme se vůbec neorientovali.V Tajovský reality naši nemovitost profesionálně a bez problémů prodali do tří týdnů od podpisu spolupráce a díky nim jsme nabyli důvěry v práci realitních makléřů!
Adrian Drozdek
Adrian Drozdek
Díky za skvělý servis, jednání s vámi bylo na vysoké úrovni a pomohli jste mi ochotně se vším s čím jsem potřeboval. Ještě jednou děkuji a pokud ještě někdy budu mít něco co můžu prodat, určitě jen přes Vás. Děkuji
Jiří Nejezchleb
Jiří Nejezchleb
Maximální vstřícnost a ochota při plánování a realizaci prohlídky. Dostatečné informace o nemovitosti makléře Jana Křenka. Příjemné vystupování a vstřícnost, výborná připravenost na prohlídku nemovitosti v Chrudichromech u Boskovic. Děkuji a RK Tajovský mohu doporučit!
Patrik Dvořáček
Patrik Dvořáček
Jako student střední školy ekonomické jsem ke svojí školní práci potřeboval nějaké informace ohledně nemovitostí. V realitní kanceláři Tajovský reality mi spousta milých lidí poradila a odpověděla na všechny mé otázky a za to jim patří velký dík. Profesionálové s osobním přístupem, které jejich práce opravdu baví.
Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”
Magda Lebišová
Magda Lebišová
Díky realitní kanceláři Tajovský reality jsem si mohla splnit sen a vlastním opět kousek své rodné hroudy, kam se tak ráda vracím z Vysočiny. Vzhledem k tomu, že předem věděli, co hledám, mohli mi při vhodné příležitosti hned zavolat. Překrásná zahrada u lesa s malou chaloupkou, kde trávíme s rodinou čas volna byla na prodej jen okamžik, neváhala jsem ani minutu. Veškeré smluvní záležitosti a přepisy proběhly bez jediného problému a na profesionální úrovni. Moc děkuji za pomoc s vyhledáním mé srdeční záležitosti a skvělé služby. Všem mohu jen doporučit.
Silvie Melounová
Silvie Melounová
V loňském roce jsme se rozhodli oslovit několik realitních kanceláří za účelem prodeje našeho domu. Po prvním setkáním s panem Křenkem bylo jasné, že už nikoho dalšího kontaktovat nebudeme. Díky jeho profesionálnímu přístupu prodej domu proběhl k naší spokojenosti. Realitní společnost Tajovský rozhodně doporučujeme.
Hana Látalová
Hana Látalová
RK Tajovský vřele doporučuji. Oceňuji maximální profesionalitu, ochotu a vstřícnost p. Hénové. Chválím rychlé jednání při prodeji nemovitosti. Děkuji.
Barbora Andersson
Barbora Andersson
RK Tajovský mohu jen doporučit. Profesionalní přístup, znalost nemovitostí a ochota ve všem poradit mě nadchla. Zejména u paní Veroniky Hénové, se kterou jsem měla možnost několikrát jednat. Určitě se na ni opět obratím.
Michaela Havlíková
Michaela Havlíková
Chtěla bych pochválit práci Tajovský reality a hlavně práci p. Křenka. Jeho přístup ke klientovi je užasný. Dlouho jsem se nesetkala s tak kladným přístupem i v situacích,které vyžadují dost trpělivosti a udělat věci i navíc bez toho aby se lidé museli dohadovat mezi sebou se jen tak nevidí. Prostě servis od A po Z, pokud v budoucnu budu potřebovat nějaké realitní služby tak jedině s Tajovskými a jejich teamem. S pozdravem Havlíková Michaela
Alexandra Slavíková
Alexandra Slavíková
Velmi si vážím vstřícného přístupu a spolupráce s paní Ondruchovou a panem Hrdličkou a jejich cenné rady. Také oceňuji profesionální přístup backoffice během celého případu. Za sebe mohu jen doporučit.
Eliška Šenková
Eliška Šenková
 „Se službami Tajovský reality jsme byli spokojeni. Spolupráce proběhla poměrně rychle a dle dohody, díky paní Lence Dokoupilové a dalším kolegyním. Profesionální jednání a dobrá komunikace. Tajovský reality můžeme všem doporučit. Eliška
Veronika Hlavoňová
Veronika Hlavoňová
Ráda bych se podělila o dobrou zkušenost s panem Křenkem. Koupě domu v dnešní době není lehkou záležitostí. Pan Křenek nás doprovázel krok po kroku, byl vždy nápomocen a se vším poradil. Opravdu správný člověk na správném místě. Mohu jen doporučit dále! Hodně štěstí??

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti