Naši klienti hledají | Tajovský reality

Naši klienti hledají

Domů Nemovitosti Naši klienti hledají
 
Poptávka po koupi investičního bytu 1+kk či 2+kk
Pro naše klienty hledáme novou investiční příležitost, možná nám ji pomůžete najít právě Vy. Měla by splňovat následující parametry. Velikost bytu: 1+kk nebo 2+kk s balkonem/terasou/lodžií/zahradou, celková výměra minimálně však 33 m2. Lokalita: Brno,Brno - venkov, Kuřim, Blansko, Boskovice. Výhodou: sklep/koje, parkování (garáž, parkovací stání) Cena: do 3.300.000,-Kč. Děkujeme Vám za Vaše nabídky či doporučení.
Poptávka po koupi bytu do 25 km od Brna
Pro mladou rodinu hledáme byt v okolí Brna, možná nám jej pomůžete najít právě Vy. Byt by měl splňovat následující parametry. Velikost bytu: 3+kk, 4+kk Celková výměra: 65 m2. Lokalita: okolí Brna (okolí do 25 km). Terasa je výhodou. Děkujeme Vám za Vaše nabídky či doporučení.
Poptávka po koupi rodinného domu v okolí Brna
Pro naše klienty hledáme nový domov, možná nám jej pomůžete najít právě Vy. Rodinný dům by měl splňovat následující parametry. Velikost domu: do 120 m2. Lokalita: v okolí Brna, Boskovic, Vyškova či Hustopeč. Klienti si přejí dům po rekonstrukci případně novostavbu. Cena: do 5.000.000,-Kč. Děkujeme Vám za Vaše nabídky či doporučení.
Poptávka po koupi rodinného domu či chalupy v Jihomoravském či Zlínském kraji
Pro rodiče našich klientů hledáme nemovitost, možná nám jej pomůžete najít právě Vy. Hledáme rodinný dům či chalupu. Nemovitost by měla splňovat následující parametry. Lokalita: Jihomoravský či Zlínský kraj. Případně se může jednat i o nemovitost k celkové rekonstrukci. Cena: do 6.000.000,- Kč. Děkujeme Vám za Vaše nabídky či doporučení.
Poptávka po koupi bytu 1+1 či 2+1 v Boskovicích
Pro našeho klienta hledáme byt k okamžité koupi, možná nám jej pomůžete najít právě Vy. Byt by měl splňovat následující parametry. Velikost bytu: do 1+1 nebo 2+1. Lokalita: Boskovice Bytová jednotka by neměla být umístěna ve vyšších patrech, případně by v bytovém domě měl být výtah. Děkujeme Vám za Vaše nabídky či doporučení.
Poptávka po koupi bytu v Tišnově
Našim klientům hledáme byt ke koupi v Tišnově. Velikost bytu by měl být : 2+1 - 3+1 nebo 3+kk. Možná nám právě Vy dokážete pomoci s hledáním. Děkujeme Vám za Vaše nabídky. Pro naše klienty hledáme byt, možná nám jej pomůžete najít právě Vy. Byt by měl splňovat následující parametry. Velikost domu: 2+1, 2+kk, 3+1 nebo 3+kk. Lokalita: Tišnov Cena: není určena Děkujeme Vám za Vaše nabídky či doporučení.
Poptávka po koupi nemovitosti pro rodinu v Brně
Naše klientka poptává koupi nemovitosti pro sebe a svoji rodinu v Brně v lokalitě Řečkovice, Ivanovice, Česká. Děkujeme Vám za Vaše nabídky či doporučení.
Poptávka po koupi rodinného domu na Moravě
Pro naše klienty hledáme rodinný dům, možná nám jej pomůžete najít právě Vy. Rodinný dům by měl splňovat následující parametry. Lokalita: jižní Morava - konkrétně Hustopeče, Velké Němčice, Starovice a Nosislav. Klienti si přejí, aby dům byl dispozičně řešený minimálně jako 3+kk. Cena: do 3.500.000,- Kč. Děkujeme Vám za Vaše nabídky či doporučení.

 

Kontaktujte nás

Máte nemovitost, která vyhovuje požadavkům našich klientů? Neváhejte se na nás obrátit

Kontaktní formulář

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím