Náš tým

Domů O nás Náš tým
Ing. Jan Tajovský jednatel společnosti
Po dokončení studia v Brně na VUT stavební fakultě a zahraniční stáži v Rakousku, jsem se vrátil v roce 2007 zpět do Boskovic. Pracovat v oboru nemovitostí byl dlouhodobě můj cíl, navíc jsem mohl díky dosaženému vzdělání navázat na rodinnou tradici a stal jsem se odhadcem nemovitostí pro všechny banky a spořitelny. V roce 2008 jsme tedy společně s mojí manželkou založili realitní kancelář TAJOVSKÝ reality. S narůstajícím objemem práce jsem od konce roku 2014 ukončil oceňování nemovitostí a začal se naplno věnovat pouze obchodu s nemovitostmi. Díky tomu se povedlo objem vlastních obchodů během tří let zpětinásobit. V roce 2016 jsem spoluzaložil společnost NWD Group a.s., která se zabývá nemovitostmi a cennými papíry. V soukromí se naplno věnuji mojí rodině, mojí manželce a naší dcerce Emičce. Mým velkým koníčkem je focení a sport, kde se účastním i závodů v běhu, na kole a v minulosti i triatlonu.
+420 723 282 282
Andrea Tajovská accountant
Když jsme s manželem firmu TAJOVSKÝ reality zakládali, ani jsem netušila jak náročná tato práce je. Je potřeba mít povědomí nejen v obchodní, technické a právní problematice, ale i v dalších. Zároveň je velice důležitá schopnost komunikace s lidmi. O to vice mě těší, že se nám podařilo vybudovat silnou, stabilní a hlavně profesionální firmu, která je průvodcem a zároveň partnerem při koupi či prodeji nemovitostí. Každodenní potkávání se s lidmi a možnost pomoci jim při řešení jejich životní situace s prodejem či koupí nemovitosti mě velice baví a naplňuje. Nyní jsem s dcerou na rodičovské dovolené a užívám si trochu jiného světa než obchodního. Musím říct, ze děti jsou nám velkými učiteli. Věřím, že nově nabyté poznatky a zkušenosti budu moci zužitkovat v práci s lidmi.
+420 723 282 282
Jana Ondruchová obchodní ředitelka
" Chtít znamená, dokázat to." Pro mě je nejdůležitější znát svůj cíl, vědět, co chci a kam směřuji. Pak už mě nemůže nic zastavit. Není důležité mít v týmu jednoho nejlepšího hráče, důležité je mít kolem sebe veselé kolegy, firemní srdcaře, kteří spolupracují, vytváří tým a společně se mnou se těmi nejlepšími chtějí stát.
+420 723 282 282
Roman Vašíček projektový manažer
S mojí manželkou žiji v Boskovicích, kde jsem se narodil a vystudoval odbornou střední školu. Po skončení studia jsem vyzkoušel různá zaměstnání, a když přišla příležitost pracovat v oboru nemovitostí, neváhal jsem ani minutu. Praxi jsem získal jako asistent odhadce nemovitostí, navazovala práce realitního makléře a dále koordinace rekonstruovaných nemovitostí. Zde jsem se proškolil v oboru stavebnictví a také zapojil mou kreativní stránku, čímž se práce stala zábavou. Díky naší společnosti, která obchoduje s nemovitostmi, se mi splnil můj sen, kterým je obchod. V tomto oboru mám rád, že mi každý den přinese novou zkušenost. Stabilita a férovost místní firmy je pro mě hodně důležitá a firma TAJOVSKÝ reality tyto zásady vždy dodržovala a dodržuje. Jsem rád, že jsem členem postupně se rozrůstajícího týmu, na který se můžu vždy spolehnout. Boskovice jsou pro mě domovem, proto mě těší, když můžu nemovitosti v našem regionu dělat hezčími. Volný čas trávím s rodinou a přáteli, cestováním a sportem.
+420 723 282 282
Lenka Dokoupilová TOP realitní makléř
V TAJOVSKÝ reality pracuji již od roku 2012. Obchod s nemovitostmi mne zajímal už mnoho let, a proto byla práce realitního makléře v této kanceláři moje jasná volba. Má práce je zároveň i mým koníčkem. Na této práci mě nejvíc baví její různorodost a setkávání se s lidmi. Společným cílem celého kolektivu naší kanceláře jsou kvalitní služby, dobře a profesionálně odvedená práce, za kterou si všichni stojíme. Jsem ráda, když se k nám naši spokojeni klienti vracejí.
+420 723 213 260
Mgr. Jan Křenek TOP realitní makléř
Během studia vysoké školy na Masarykově Univerzitě v Brně byl mým největším koníčkem triatlon, díky kterému jsem se potkal s Janem Tajovským, majitelem RK. Během našich častějších setkání u sportovních i mimosportovních aktivit se z nás stali dobří přátelé, sportovní parťáci a v posledních letech také kolegové v práci. Komunikace s lidmi, obchod i jistá soutěživost byly vždy mým oblíbeným tématem. Když tedy přišla nabídka od mého kamaráda Honzy, shodli jsme se, že by spolupráce i po pracovní stránce mohla dobře fungovat. Osobně jsem v tu chvíli vnímal potřebu změnit práci a především se začít učit novým věcem ve zcela neznámém oboru, který mě hodně zajímal a chtěl jsem na vlastní kůži otestovat, jak si s tím poradím. Díky podpoře a mojí ctižádosti se nám společně daří, práce nás baví a to vše se odráží ve spokojenosti našich klientů.
+420 739 656 102
Vít Hrdlička marketingový specialista
Jsem student víceletého gymnázia v Boskovicích, který se odmítá učit jen teoreticky, ale chce se učit praxí, získávat zkušenosti od nejlepších a možná i začít v budoucnu sám podnikat. Už ve svých 19 letech mám za sebou několik soutěží, přednášek a kurzů marketingu. Při své práci využívám nejnovějších trendů a poznatků těch nejlepších z oboru. V TAJOVSKÝ reality jsem našel partu skvělých lidí a dostal jsem šanci ukázat, co ve mně je, šanci pomoci společně posunout realitní kancelář zase o kousek dále a podílet se na jejím chodu. Jsem iniciátor myšlenky studentského Boskovického majálesu a se svým týmem ho připravuji. Není mi lhostejné veřejné dění, proto politika a zájem o ni patří na přední příčky mých koníčků a do budoucna bych se jí rád aktivně věnoval. Jsem student, jako každý jiný, proto i já rád posedím s přáteli nebo třeba podniknu něco dobrodružného.
+420 723 282 282
Mgr. Michaela Štychová marketingová specialistka
Během studia jazyků na vysoké škole mě rozhodně nenapadlo, že bych někdy mohla pracovat v oboru realit. Celý život mě však baví výzvy a učení se novým věcem, a tak jsem se ocitla na pozici, kde využívám svých stávajících dovedností k tomu, abych se posunula dál nejen pracovně, ale i osobnostně. Na práci pro TAJOVSKÝ reality mě baví, že nikdy není jednotvárná. Jeden den píšu článek, druhý den vymýšlím projekt, třetí den jsem v terénu, další den trávím kancelářskou prací. To vše v týmu lidí, kteří mají jeden směr a na které se můžu spolehnout. Čas práce následně kompenzuji časem odpočinku. Nejraději odpočívám v horách, s dobrou knihou, cvičením jógy nebo cestováním s drahou polovičkou. Právě cestování – ať už do vedlejší vesnice, nebo na druhou stranu světa – považuji za jeden z největších zdrojů poznání a životní zkušenosti.
+420 723 282 282
Bc. Zuzana Petrová vedoucí back office
Po studiu a získání titulu Bc. z oblasti managementu a marketingu jsem se rozhodla přestěhovat z venkova do Brna. Na začátku roku 2013 začala moje kariéra v oblasti financí, kde jsem se z pozice recepční vypracovala přes vedoucí regionální kanceláře až na pozici manažerky hlavní regionální kanceláře. V roce 2019 jsem se rozhodla odejít z Brna do Boskovic a hledala jsem odbornou práci v kanceláři, která nebude jednotvárná. Rozhodla jsem se pro TAJOVSKÝ reality, kde jsem nastoupila na zkoušku a nakonec zde také zůstala. A proč jsem si vybrala tuto práci? Obor nemovitostí mě vždy zajímal a vidím v ní potenciál. Ráda se učím novým věcem, komunikuji s lidmi a dokážu pracovat pod stresem. V osobním životě mezi moje koníčky platí filmy a knihy (zejména pak o 2. světové válce), čas strávený s rodinou a přáteli a také cestování.
+420 723 282 282
Mgr. Magda Kolouchová specialistka back office
Svět nemovitostí je pro mě velkou osobní výzvou, protože u oboru na VŠ, který jsem vystudovala, se předpokládalo, že půjdu úplně jinou cestou a to cestou Mezinárodní rozvojové spolupráce. Jak ale říkala máma Forresta Gumpa “život je jako bonboniéra - nikdy nevíš, co ochutnáš,” a tak jsem se po rodičovské dovolené ocitla v TAJOVSKÝ reality, kde jsem potkala skvělou partu lidí a kde se každý den učím novým věcem. V práci jsou pro mě nejdůležitější klienti, snažím se k nim přistupovat tak, aby v nás měli důvěru a mohli se na nás s čímkoliv obrátit. Mimo práci si užívám čas s mými dvěma kluky lumpíky a největším relaxem je pro mě pečení dortů a dezertů a hlavně vymýšlení jejich výsledného vzhledu.
+420 723 282 282

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím