Náš tým

Domů O nás Náš tým
Ing. Jan Tajovský jednatel společnosti
Po dokončení studia v Brně na VUT stavební fakultě a zahraniční stáži v Rakousku, jsem se vrátil v roce 2007 zpět do Boskovic. Pracovat v oboru nemovitostí byl dlouhodobě můj cíl, navíc jsem mohl díky dosaženému vzdělání navázat na rodinnou tradici a stal jsem se odhadcem nemovitostí pro všechny banky a spořitelny. V roce 2008 jsme založili realitní kancelář TAJOVSKÝ reality. S narůstajícím objemem práce jsem od konce roku 2014 ukončil oceňování nemovitostí a začal se naplno věnovat pouze obchodu s nemovitostmi. Díky tomu se povedlo objem vlastních obchodů během tří let zpětinásobit. V roce 2016 jsem spoluzaložil společnost NWD Group a.s., která se zabývá nemovitostmi a cennými papíry. Mým velkým koníčkem je focení a sport, kde se účastním i závodů v běhu, na kole a v minulosti i triatlonu.
Andrea Tajovská
Když jsme s manželem firmu TAJOVSKÝ reality zakládali, ani jsem netušila jak náročná tato práce je. Je potřeba mít povědomí nejen v obchodní, technické a právní problematice, ale i v dalších. Zároveň je velice důležitá schopnost komunikace s lidmi. O to vice mě těší, že se nám podařilo vybudovat silnou, stabilní a hlavně profesionální firmu, která je průvodcem a zároveň partnerem při koupi či prodeji nemovitostí. Každodenní potkávání se s lidmi a možnost pomoci jim při řešení jejich životní situace s prodejem či koupí nemovitosti mě velice baví a naplňuje. Nyní jsem s dcerou na rodičovské dovolené a užívám si trochu jiného světa než obchodního. Musím říct, že děti jsou nám velkými učiteli. Věřím, že nově nabyté poznatky a zkušenosti budu moci zužitkovat v práci s lidmi.
Roman Vašíček projektový manažer
S mojí manželkou žiji v Boskovicích, kde jsem se narodil a vystudoval odbornou střední školu. Po skončení studia jsem vyzkoušel různá zaměstnání, a když přišla příležitost pracovat v oboru nemovitostí, neváhal jsem ani minutu. Praxi jsem získal jako asistent odhadce nemovitostí, navazovala práce realitního makléře a dále koordinace rekonstruovaných nemovitostí. Zde jsem se proškolil v oboru stavebnictví a také zapojil mou kreativní stránku, čímž se práce stala zábavou. Díky naší společnosti, která obchoduje s nemovitostmi, se mi splnil můj sen, kterým je obchod. V tomto oboru mám rád, že mi každý den přinese novou zkušenost. Stabilita a férovost místní firmy je pro mě hodně důležitá a firma TAJOVSKÝ reality tyto zásady vždy dodržovala a dodržuje. Jsem rád, že jsem členem postupně se rozrůstajícího týmu, na který se můžu vždy spolehnout. Boskovice jsou pro mě domovem, proto mě těší, když můžu nemovitosti v našem regionu dělat hezčími. Volný čas trávím s rodinou a přáteli, cestováním a sportem.
Lenka Dokoupilová TOP realitní makléř
Po dokončení integrované Střední školy technické jsem působila, jako vedoucí v obchodě, když pak přišla možnost pracovat v tomto oboru, tak jsem neváhala. V TAJOVSKÝ reality pracuji již od roku 2012. Obchod s nemovitostmi mne zajímal už mnoho let, a proto byla práce realitního makléře v této kanceláři moje jasná volba. Má práce je zároveň i mým koníčkem. Na této práci mě nejvíc baví její různorodost a setkávání se s lidmi. Společným cílem celého kolektivu naší kanceláře jsou kvalitní služby, dobře a profesionálně odvedená práce, za kterou si všichni stojíme. Jsem ráda, když se k nám naši spokojeni klienti vracejí. V soukromém životě se naplno věnuji svým dvoum dcerám.
Mgr. Jan Křenek TOP realitní makléř
Během studia vysoké školy na Masarykově Univerzitě v Brně byl mým největším koníčkem triatlon, díky kterému jsem se potkal s Janem Tajovským, majitelem RK. Během našich častějších setkání u sportovních i mimosportovních aktivit se z nás stali dobří přátelé, sportovní parťáci a v posledních letech také kolegové v práci. Komunikace s lidmi, obchod i jistá soutěživost byly vždy mým oblíbeným tématem. Když tedy přišla nabídka od mého kamaráda Honzy, shodli jsme se, že by spolupráce i po pracovní stránce mohla dobře fungovat. Osobně jsem v tu chvíli vnímal potřebu změnit práci a především se začít učit novým věcem ve zcela neznámém oboru, který mě hodně zajímal a chtěl jsem na vlastní kůži otestovat, jak si s tím poradím. Díky podpoře a mojí ctižádosti se nám společně daří, práce nás baví a to vše se odráží ve spokojenosti našich klientů.
Kateřina Boháčková realitní makléř
Po dokončení Střední průmyslové školy v Brně jsem nastoupila do jedné z Brněnských kanceláří a věnovala se administrativě. Pak přišla příležitost odjet do zahraničí, kde jsme s manželem strávili neplánovaných 14 let. Má nejlepší kamarádka pracovala na pozici realitního makléře a v tu dobu už se zrodil nápad si to zkusit. V TAJOVSKÝ reality se mi líbí, že cílem celého kolektivu je svým klientům poskytovat kvalitní služby a , že si mohu naplánovat svůj volný čas, tak abych měla prostor na péči o rodinu a zároveň dělala práci, která mne baví. Ve volném čase se ráda věnuji ručním pracím a rodinným výletům.
Bc. Zuzana Petrová vedoucí back office
Po studiu a získání titulu Bc. v oboru management a marketing jsem se rozhodla přestěhovat se z venkova do Brna, kde jsem se přes pozici recepční vypracovala až na pozici vedoucí regionální kanceláře. V roce 2019 jsem se rozhodla vrátit z Brna na venkov a v rámci získaných zkušeností jsem hledala obdobnou práci - tzn. v práce v kanceláři, ale nikoliv jednotvárná a proto jsem se rozhodla oslovit TAJOVSKÝ reality. Po pohovoru jsem nastoupila na `zkoušku` a už jsem zůstala. Proč tato práce? Oblast realit mne vždy zajímala a vidím v ní potenciál. V TAJOVSKÝ reality jsem součástí skvělého týmu lidí. Ráda se učím nové věci, komunikuji s lidmi a dokáži pracovat pod stresem. V osobním si ráda odpočinu u knížek z období 2.světové války. Rodina a přátelé jsou pro mne na prvním místě. Cestování a sport patří také k mým koníčkům.
Blanka Fialová asistentka back office
Po dokončení studia na hotelové škole jsem začala pracovat v malé rodinné firmě nejdříve v Brně a pak v Blansku. Právě ve chvíli, kdy jsem pocítila, že je čas se posunout jiným směrem, jsem dostala nabídku pracovat pro TAJOVSKÝ reality. Celý profesní život pro mě bylo důležité příjemné pracovní prostředí rodinné firmy, proto jsem s přijetím neváhala. Třešničkou na dortu už byl jen fakt, že jsem se vrátila do Boskovic, ke kterým jsem vždy tíhla. Ve volných chvílích si ráda sednu ke knížce nebo relaxuji v přírodě.
Kristýna Kalová asistentka back office
Po absolvování střední školy zaměřené na sociálně-správní činnost, jsem začala pracovat jako asistentka ředitele v oboru pojišťovnictví. V průběhu let jsme s manželem začali budovat náš společný dům, který se nám povedlo zdárně dotáhnout do konce. Po první mateřské dovolené jsem nastoupila do TAJOVSKÝ reality na občasnou výpomoc. Když jsem po druhém dítěti přemýšlela co dál, dostala jsem možnost nastoupit jako asistentka BACK OFFICE, kde sbírám zkušenosti ohledně chodu a zázemí realitní kanceláře, jelikož bych se pro tuto společnost chtěla vypracovat na makléře. Tento obor mi vždy připadal zajímavý a u TAJOVSKÝ reality jsem si na vlastní kůži ověřila, že jsou zde kolegové precizní v jednání se svými klienty, které nikdy nenechají na holičkách a záležitosti s prodejem dotahují do konce. Ve svém volném čase se věnuji svým dvěma synům a manželovi, se kterými podnikáme výlety po různých koutech republiky. Spoustu volného času trávíme v lese a při grilovačkách s přáteli.
Eliška Bártová asistentka marketingu
Už během studia na gymnáziu v Boskovicích se mi naskytla příležitost vyzkoušet práci v marketingu. První pracovní zkušenosti jsem získala na juniorské pozici v brněnské marketingové agentuře. Svůj čas a kreativní myšlení věnuji tvorbě obsahu a strategií na sociálních sítích, které poskytují útočiště mojí kreativní duši. :) Díky možnosti pracovat ve firmě TAJOVSKÝ reality se mohu dál rozvíjet, získávat nové zkušenosti i čerpat inspiraci.

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti