Náš tým

Domů O nás Náš tým
Ing. Jan Tajovský jednatel společnosti
Po dokončení studia v Brně na VUT stavební fakultě a zahraniční stáži v Rakousku, jsem se vrátil v roce 2007 zpět do Boskovic. Pracovat v oboru nemovitostí byl dlouhodobě můj cíl, navíc jsem mohl díky dosaženému vzdělání navázat na rodinnou tradici a stal jsem se odhadcem nemovitostí pro všechny banky a spořitelny. V roce 2008 jsme tedy společně s mojí manželkou založili realitní kancelář TAJOVSKÝ reality. S narůstajícím objemem práce jsem od konce roku 2014 ukončil oceňování nemovitostí a začal se naplno věnovat pouze obchodu s nemovitostmi. Díky tomu se povedlo objem vlastních obchodů během tří let zpětinásobit. V roce 2016 jsem spoluzaložil společnost NWD Group a.s., která se zabývá nemovitostmi a cennými papíry. V soukromí se naplno věnuji mojí rodině, mojí manželce a naší dcerce Emičce. Mým velkým koníčkem je focení a sport, kde se účastním i závodů v běhu, na kole a v minulosti i triatlonu.
Andrea Tajovská accountant
Když jsme s manželem firmu TAJOVSKÝ reality zakládali, ani jsem netušila jak náročná tato práce je. Je potřeba mít povědomí nejen v obchodní, technické a právní problematice, ale i v dalších. Zároveň je velice důležitá schopnost komunikace s lidmi. O to vice mě těší, že se nám podařilo vybudovat silnou, stabilní a hlavně profesionální firmu, která je průvodcem a zároveň partnerem při koupi či prodeji nemovitostí. Každodenní potkávání se s lidmi a možnost pomoci jim při řešení jejich životní situace s prodejem či koupí nemovitosti mě velice baví a naplňuje. Nyní jsem s dcerou na rodičovské dovolené a užívám si trochu jiného světa než obchodního. Musím říct, že děti jsou nám velkými učiteli. Věřím, že nově nabyté poznatky a zkušenosti budu moci zužitkovat v práci s lidmi.
Jana Ondruchová obchodní ředitelka
Po dokončení studia byly mé pracovní začátky ve školství, kde jsem působila 9 let jako učitelka 2. stupně ZŠ. Mám zkušenosti v různých oborech, ale jádro každé mé práce bylo vždy stejné – budování týmu, vedení lidí. Baví mě pracovat s lidmi, starat se o ně, učit je vzájemné důvěře. Součástí TAJOVSKÝ reality jsem od října 2019. Pro mě je nejdůležitější znát svůj cíl, vědět, co chci a kam směřuji. Pak už mě nemůže nic zastavit. Není důležité mít v týmu jednoho nejlepšího hráče, důležité je mít kolem sebe veselé kolegy, firemní srdcaře, kteří spolupracují, vytváří tým a společně se mnou se těmi nejlepšími chtějí stát. Vážím si lidí, kteří se nebojí vyjít ze své komfortní zóny, postavit se svému vlastnímu strachu a jít po hlavě za svým snem a srdcem. V soukromí se ráda vydám na dobrodružné cesty.
Roman Vašíček projektový manažer
S mojí manželkou žiji v Boskovicích, kde jsem se narodil a vystudoval odbornou střední školu. Po skončení studia jsem vyzkoušel různá zaměstnání, a když přišla příležitost pracovat v oboru nemovitostí, neváhal jsem ani minutu. Praxi jsem získal jako asistent odhadce nemovitostí, navazovala práce realitního makléře a dále koordinace rekonstruovaných nemovitostí. Zde jsem se proškolil v oboru stavebnictví a také zapojil mou kreativní stránku, čímž se práce stala zábavou. Díky naší společnosti, která obchoduje s nemovitostmi, se mi splnil můj sen, kterým je obchod. V tomto oboru mám rád, že mi každý den přinese novou zkušenost. Stabilita a férovost místní firmy je pro mě hodně důležitá a firma TAJOVSKÝ reality tyto zásady vždy dodržovala a dodržuje. Jsem rád, že jsem členem postupně se rozrůstajícího týmu, na který se můžu vždy spolehnout. Boskovice jsou pro mě domovem, proto mě těší, když můžu nemovitosti v našem regionu dělat hezčími. Volný čas trávím s rodinou a přáteli, cestováním a sportem.
Lenka Dokoupilová TOP realitní makléř
Po dokončení integrované Střední školy technické jsem působila, jako vedoucí v obchodě, když pak přišla možnost pracovat v tomto oboru, tak jsem neváhala. V TAJOVSKÝ reality pracuji již od roku 2012. Obchod s nemovitostmi mne zajímal už mnoho let, a proto byla práce realitního makléře v této kanceláři moje jasná volba. Má práce je zároveň i mým koníčkem. Na této práci mě nejvíc baví její různorodost a setkávání se s lidmi. Společným cílem celého kolektivu naší kanceláře jsou kvalitní služby, dobře a profesionálně odvedená práce, za kterou si všichni stojíme. Jsem ráda, když se k nám naši spokojeni klienti vracejí. V soukromém životě se naplno věnuji svým dvoum dcerám.
Mgr. Jan Křenek TOP realitní makléř
Během studia vysoké školy na Masarykově Univerzitě v Brně byl mým největším koníčkem triatlon, díky kterému jsem se potkal s Janem Tajovským, majitelem RK. Během našich častějších setkání u sportovních i mimosportovních aktivit se z nás stali dobří přátelé, sportovní parťáci a v posledních letech také kolegové v práci. Komunikace s lidmi, obchod i jistá soutěživost byly vždy mým oblíbeným tématem. Když tedy přišla nabídka od mého kamaráda Honzy, shodli jsme se, že by spolupráce i po pracovní stránce mohla dobře fungovat. Osobně jsem v tu chvíli vnímal potřebu změnit práci a především se začít učit novým věcem ve zcela neznámém oboru, který mě hodně zajímal a chtěl jsem na vlastní kůži otestovat, jak si s tím poradím. Díky podpoře a mojí ctižádosti se nám společně daří, práce nás baví a to vše se odráží ve spokojenosti našich klientů.
Kateřina Boháčková realitní makléř
Po dokončení Střední průmyslové školy v Brně jsem nastoupila do jedné z Brněnských kanceláří a věnovala se administrativě. Pak přišla příležitost odjet do zahraničí, kde jsme s manželem strávili neplánovaných 14 let. Má nejlepší kamarádka pracovala na pozici realitního makléře a v tu dobu už se zrodil nápad si to zkusit. V TAJOVSKÝ reality se mi líbí, že cílem celého kolektivu je svým klientům poskytovat kvalitní služby a , že si mohu naplánovat svůj volný čas, tak abych měla prostor na péči o rodinu a zároveň dělala práci, která mne baví. Ve volném čase se ráda věnuji ručním pracím a rodinným výletům.
Denisa Štercová realitní makléř
Po dokončení Integrované střední školy, kde jsem studovala obor hotelnictví a turismus, jsem odletěla pracovat do Ameriky jako au-pair, abych získala zkušenosti a nové znalosti. Po návratu jsem si zkusila práci v odvětví gastronomie, ale pořád to "nebylo ono". Do realitního sektoru jsem se dostala úplnou náhodou a nyní konečně cítím, že jsem našla ten správný směr. V TAJOVSKÝ reality je kolektiv lidí, který mne přesvědčil, že obor realit je nejen zajímavá a kreativní činnost, ale také zde můžu naplno projevit svůj potenciál a využít svých silných stránek. Jednání s lidmi a práce po boku profesionálů v oboru mě každý den naplňuje. Jsem aktivní člověk, miluji přírodu, hory, sport. Přátelé o mně říkají, že jsem člověk otevřený novým výzvám a jsem ráda v kolektivu veselých lidí.
Vít Hrdlička marketingový specialista
Jsem student Vysoké školy V Brně, který se odmítá učit jen teoreticky, ale chce se učit praxí, získávat zkušenosti od nejlepších a možná i začít v budoucnu sám podnikat. Už ve svých letech mám za sebou několik soutěží, přednášek a kurzů marketingu. Při své práci využívám nejnovějších trendů a poznatků těch nejlepších z oboru. V TAJOVSKÝ reality jsem našel partu skvělých lidí a dostal jsem šanci ukázat, co ve mně je, šanci pomoci společně posunout realitní kancelář zase o kousek dále a podílet se na jejím chodu. Jsem iniciátor myšlenky studentského Boskovického majálesu a se svým týmem ho připravuji. Není mi lhostejné veřejné dění, proto politika a zájem o ni patří na přední příčky mých koníčků a do budoucna bych se jí rád aktivně věnoval. Jsem student, jako každý jiný, proto i já rád posedím s přáteli nebo třeba podniknu něco dobrodružného.
Bc. Zuzana Petrová vedoucí back office
Po studiu a získání titulu Bc. v oboru management a marketing jsem se rozhodla přestěhovat se z venkova do Brna, kde jsem se přes pozici recepční vypracovala až na pozici vedoucí regionální kanceláře. V roce 2019 jsem se rozhodla vrátit z Brna na venkov a v rámci získaných zkušeností jsem hledala obdobnou práci - tzn. v práce v kanceláři, ale nikoliv jednotvárná a proto jsem se rozhodla oslovit TAJOVSKÝ reality. Po pohovoru jsem nastoupila na `zkoušku` a už jsem zůstala. Proč tato práce? Oblast realit mne vždy zajímala a vidím v ní potenciál. V TAJOVSKÝ reality jsem součástí skvělého týmu lidí. Ráda se učím nové věci, komunikuji s lidmi a dokáži pracovat pod stresem. V osobním si ráda odpočinu u knížek z období 2.světové války. Rodina a přátelé jsou pro mne na prvním místě. Cestování a sport patří také k mým koníčkům.
Mgr. Michaela Štychová asistentka back office
Během studia jazyků na vysoké škole mě rozhodně nenapadlo, že bych někdy mohla pracovat v oboru realit. Celý život mě však baví výzvy a učení se novým věcem, a tak jsem se ocitla na pozici, kde využívám svých stávajících dovedností k tomu, abych se posunula dál nejen pracovně, ale i osobnostně. Na práci pro TAJOVSKÝ reality mě baví, že nikdy není jednotvárná. Jeden den píšu článek, druhý den vymýšlím projekt, třetí den jsem v terénu, další den trávím kancelářskou prací. To vše v týmu lidí, kteří mají jeden směr a na které se můžu spolehnout. Čas práce následně kompenzuji časem odpočinku. Nejraději odpočívám v horách, s dobrou knihou, cvičením jógy nebo cestováním s drahou polovičkou. Právě cestování – ať už do vedlejší vesnice, nebo na druhou stranu světa –považuji za jeden z největších zdrojů poznání a životní zkušenosti.

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím