Náš tým

Domů O nás Náš tým
Ing. Jan Tajovský jednatel společnosti
Po dokončení studia v Brně na VUT stavební fakultě a zahraniční stáži v Rakousku, jsem se vrátil v roce 2007 zpět do Boskovic. Pracovat v oboru nemovitostí byl dlouhodobě můj cíl, navíc jsem mohl díky dosaženému vzdělání navázat na rodinnou tradici a stal jsem se odhadcem nemovitostí pro všechny banky a spořitelny. V roce 2008 jsme tedy společně s mojí manželkou založili realitní kancelář TAJOVSKÝ reality. S narůstajícím objemem práce jsem od konce roku 2014 ukončil oceňování nemovitostí a začal se naplno věnovat pouze obchodu s nemovitostmi. Díky tomu se povedlo objem vlastních obchodů během tří let zpětinásobit. V roce 2016 jsem spoluzaložil společnost NWD Group a.s., která se zabývá nemovitostmi a cennými papíry. V soukromí se naplno věnuji mojí rodině, mojí manželce a naší dcerce Emičce. Mým velkým koníčkem je focení a sport, kde se účastním i závodů v běhu, na kole a v minulosti i triatlonu.
+420 723 282 282
Andrea Tajovská accountant
Když jsme s manželem firmu TAJOVSKÝ reality zakládali, ani jsem netušila jak náročná tato práce je. Je potřeba mít povědomí nejen v obchodní, technické a právní problematice, ale i v dalších. Zároveň je velice důležitá schopnost komunikace s lidmi. O to vice mě těší, že se nám podařilo vybudovat silnou, stabilní a hlavně profesionální firmu, která je průvodcem a zároveň partnerem při koupi či prodeji nemovitostí. Každodenní potkávání se s lidmi a možnost pomoci jim při řešení jejich životní situace s prodejem či koupí nemovitosti mě velice baví a naplňuje. Nyní jsem s dcerou na rodičovské dovolené a užívám si trochu jiného světa než obchodního. Musím říct, ze děti jsou nám velkými učiteli. Věřím, že nově nabyté poznatky a zkušenosti budu moci zužitkovat v práci s lidmi.
+420 723 282 282
Roman Vašíček projektový manažer
S mojí manželkou žiji v Boskovicích, kde jsem se narodil a vystudoval odbornou střední školu. Po skončení studia jsem vyzkoušel různá zaměstnání, a když přišla příležitost pracovat v oboru nemovitostí, neváhal jsem ani minutu. Praxi jsem získal jako asistent odhadce nemovitostí, navazovala práce realitního makléře a dále koordinace rekonstruovaných nemovitostí. Zde jsem se proškolil v oboru stavebnictví a také zapojil mou kreativní stránku, čímž se práce stala zábavou. Díky naší společnosti, která obchoduje s nemovitostmi, se mi splnil můj sen, kterým je obchod. V tomto oboru mám rád, že mi každý den přinese novou zkušenost. Stabilita a férovost místní firmy je pro mě hodně důležitá a firma TAJOVSKÝ reality tyto zásady vždy dodržovala a dodržuje. Jsem rád, že jsem členem postupně se rozrůstajícího týmu, na který se můžu vždy spolehnout. Boskovice jsou pro mě domovem, proto mě těší, když můžu nemovitosti v našem regionu dělat hezčími. Volný čas trávím s rodinou a přáteli, cestováním a sportem.
+420 723 282 282
Lenka Dokoupilová TOP realitní makléř
V TAJOVSKÝ reality pracuji již od roku 2012. Obchod s nemovitostmi mne zajímal už mnoho let, a proto byla práce realitního makléře v této kanceláři moje jasná volba. Má práce je zároveň i mým koníčkem. Na této práci mě nejvíc baví její různorodost a setkávání se s lidmi. Společným cílem celého kolektivu naší kanceláře jsou kvalitní služby, dobře a profesionálně odvedená práce, za kterou si všichni stojíme. Jsem ráda, když se k nám naši spokojeni klienti vracejí.
+420 723 213 260
Mgr. Jan Křenek TOP realitní makléř
Během studia vysoké školy na Masarykově Univerzitě v Brně byl mým největším koníčkem triatlon, díky kterému jsem se potkal s Janem Tajovským, majitelem RK. Během našich častějších setkání u sportovních i mimosportovních aktivit se z nás stali dobří přátelé, sportovní parťáci a v posledních letech také kolegové v práci. Komunikace s lidmi, obchod i jistá soutěživost byly vždy mým oblíbeným tématem. Když tedy přišla nabídka od mého kamaráda Honzy, shodli jsme se, že by spolupráce i po pracovní stránce mohla dobře fungovat. Osobně jsem v tu chvíli vnímal potřebu změnit práci a především se začít učit novým věcem ve zcela neznámém oboru, který mě hodně zajímal a chtěl jsem na vlastní kůži otestovat, jak si s tím poradím. Díky podpoře a mojí ctižádosti se nám společně daří, práce nás baví a to vše se odráží ve spokojenosti našich klientů.
+420 739 656 102
Veronika Hénová realitní makléřka
Žiji v Boskovicích a jsem mámou dvou dětí, se kterými sdílím i své největší koníčky, mezi které patří cestování, čtení nebo například hudba. Vystudovala jsem gymnázium s rozšířenou výukou angličtiny, v níž jsem se později zdokonalovala při svém půlročním pobytu v Anglii. Na práci realitní makléřky, která mě vždy velice lákala, mě nejvíce baví její různorodost a také to, že žádný den neprobíhá stejně. Při komunikaci s klienty mohu často využít svůj empatický přístup, což považuji v této práci za velice důležité. Jsem moc ráda, že jsem součástí tohoto skvělého týmu.
+420 606 809 106
Kateřina Marková junior realitní makléř
Když jsem na internetu viděla inzerát společnosti TAJOVSKÝ reality na realitního makléře neváhala jsem a ozvala se ihned na kontakt uvedený v inzerátu, který mě zaujal. Práci realitního makléře pro mě byla a vlastně stále je ještě něco nového, nové zkušenosti, nové možnosti, vzdělávání se v něčem novém. Na práci mám ráda rozmanitost - žádný den zde není stejný. Obecně můj den začíná, když během dopoledne pracuji v kanceláři připravuji nové zakázky, komunikuji s novými zájemci o nemovitosti. Odpoledne si většinou naplánuji prohlídky nabízených nemovitostí, nábor nových nemovitosti nebo schůzky se stávájícími i potencionálními klienty. Jako svůj největší úspěch považuji to, že jsem po 14 denním působení v realitní kanceláři dokázala nabrat novostavbu v Benešově. Mezi mé koníčky patří moje dcera, kino, zvířata a moc ráda poslouchám hudbu.
+420 723 282 282
Vít Hrdlička marketingový specialista
Jsem student víceletého gymnázia v Boskovicích, který se odmítá učit jen teoreticky, ale chce se učit praxí, získávat zkušenosti od nejlepších a možná i začít v budoucnu sám podnikat. Už ve svých 17 letech mám za sebou několik soutěží, přednášek a kurzů marketingu. Při své práci využívám nejnovějších trendů a poznatků těch nejlepších z oboru. V TAJOVSKÝ reality jsem našel partu skvělých lidí a dostal jsem šanci ukázat, co ve mně je, šanci pomoci společně posunout realitní kancelář zase o kousek dále a podílet se na jejím chodu. Jsem iniciátor myšlenky studentského Boskovického majálesu a se svým týmem ho připravuji. Není mi lhostejné veřejné dění, proto politika a zájem o ni patří na přední příčky mých koníčků a do budoucna bych se jí rád aktivně věnoval. Jsem student, jako každý jiný, proto i já rád posedím s přáteli nebo třeba podniknu něco dobrodružného.
+420 723 282 282
Monika Bednářová administrativní pracovnice Back Office
V realitní kanceláři TAJOVSKÝ reality pracuji jako asistentka v Backoffice. Výsledkem mojí práce jsou spokojeni klienti, kteří odcházejí z naší kanceláře s úsměvem. Na této práci se mi velmi líbí, že se můžu zdokokonalovat jak v tom pracovním životě, tak i v tom osobním. K mým koníčkům patří tanec a divadlo, čas s mými blízkými, přítelem a přáteli. Doma mám psa, s kterým jsou společné chvilky nezapomenutelným zážitkem.
+420 723 282 282
Sarah Pánková administrativní pracovnice Back Office
Mám vystudované gymnázium v Boskovicích a po maturitě jsem začala pracovat jako baristka v kavárně, kde jsem se vypracovala na vedoucí pozici. Postupem času nastala potřeba změny a s tím i spojená změna povolání, tak začala moje práce pro TAJOVSKÝ reality, kde mohu dělat to, co mě baví - totiž pomáhat lidem. Zajišťuji hladký průběh koupě jejich nové nemovitosti a sdílím s nimi pocity, které při koupi zažívají. Ke každému klientovi přistupuji osobně a snažím se vyhovět jeho požadavkům. V realitní kanceláři jsem našla velkou inspiraci, a podporu v lidech, kteří se mi stali milými kolegy. A tak se mohu v tomto oboru stále vzdělávat a být lepší a lepší ve své práci. V osobním životě se naplno věnuji svým zvířatům. Svému koni, který je mi v životě velkým učitelem a fence plemene cane corso. Jejich výchovu zakládám především na vzájemné důvěře. Ve volných chvílích si společně užíváme toulky přírodou a objevujeme nová místa v našem regionu.
+420 723 282 282

Další nabídky

Zobrazit vše
Rychlá zpráva
Zásady ochrany osobních údajů realitní kanceláře podle GDPR najdete zde.

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím