Realitní blog

Domů Realitní blog
Bydlení, které vypadá na první pohled jako pohádka, se může rychle prodražit, a to nejen kupujícímu, ale i prodávajícímu. Alfou a omegou je zkratka PENB.
Přečtěte si rozhovor se zakladatelem společnosti Janem Tajovským. Dozvíte se nejen jaké jsou jeho sny nebo jaké byli začátky realitní kanceláře!
Chtěli byste přijít o peníze po prodeji domu? Nechtěli? Jak bezpečně koupit a prodat nemovitost naleznete v našem článku!
Chcete si vybudovat pravidelný pasivní příjem? Rádi byste zakoupili byt pro své dítě, ale do jeho dospělosti ještě zbývá mnoho let? Ukážeme si výhody, které takový obchod má, co s koupenou nemovitostí, a také jak na ní nejlépe vydělat.
Kolik činí provize realitní kanceláři nebo zda-li je provize nesmyslný poplatek. To vše se dočtete přímo v našem článku.
Hledám dům ke koupi, věta, kterou zná každý, ale jak opravdu bezpečně a bezproblémově tento dům koupit? To se dozvíte v našem článku!
Žadatelé o hypoteční úvěr se musejí připravit na to, že jejich cesta k vlastnímu bydlení bude zase o něco složitější. Česká národní banka v létě vydala doporučení, aby banky přitvrdily. A tak se i stane – od 1. října 2018.

Další nabídky

Zobrazit vše
Rychlá zpráva
Zásady ochrany osobních údajů realitní kanceláře podle GDPR najdete zde.

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím