O nás

Domů O nás

Příběh naší realitní kanceláře

Jak to všechno začalo?

Jmenuji se Jan Tajovský. Vystudoval jsem VUT na Stavební fakultě v Brně a své znalosti jsem dále rozvíjel na stáži v Rakousku. Práce v oboru nemovitostí byl můj dlouhodobý sen. Aby také ne, když jsem mohl navázat na rodinnou tradici.V roce 2007, kdy jsem se vrátil zpět do Boskovic, jsem se mu začal věnovat naplno a stal se odhadcem nemovitostí pro všechny banky a spořitelny.

 

Rodinná realitka

Realitní kancelář jsme založili v roce 2008 a začali tak budovat značku TAJOVSKÝ reality s.r.o. Naším záměrem bylo vnést do oboru především znalosti a zkušenosti, které jsme získali díky svým studiím a stážím. Prioritou bylo také vložit do podnikání osobní přístup, díky kterému bychom byli naším klientům blíže. Proto naši klienti snadno porozuměli veškerým obchodům a rádi se k nám vracejí zpět. 

Naše začátky byly pozvolné. Pracovali jsme nejprve ve dvou, ve třech lidech. Já jsem se vedle práce v realitní kanceláři stále věnoval oceňování nemovitostí, což mi znemožňovalo soustředit se dostatečně na budování rodinné značky. Proto jsem kariéru odhadce ukončil a od roku 2014 buduji naši realitní kancelář naplno. Investovat svou energii do společného podniku se vyplatilo. Zakázek přibývalo a s tím se rozrůstal i náš tým. 

Mám zájem o spolupráci

 

Tvoříme lepší bydlení

Naším cílem nebylo jen klasické zprostředkování prodeje či koupě nemovitostí. Nechtěli jsme být jen jednou z mnoha dalších realitních společností.

 

Naší vizí je TVOŘIT LEPŠÍ BYDLENÍ!

 

Co si pod tím představit?

Svou pílí jsme od nuly vybudovali společnost, která se zabývá skutečným obchodováním s nemovitostmi - koupě, rekonstrukce a následný prodej.

Získali jsme díky tomu zkušenosti, které můžeme dále předávat svým klientům a poradit jim, jak prodat za nejvyšší možnou cenu.

V roce 2016 bylo již 25% prodaných nemovitostí našich vlastních. Tyto nemovitosti jsme odkoupili, rekonstruovali, nebo postavili na „zelené louce“.

Co je naším cílem?

Tvořit lepší bydlení – Inspirovat okolí – Stále se zdokonalovat – Poskytovat špičkové služby.

Chceme, abyste s námi byli nadmíru spokojeni!

 

 

Chci se pobavit o mé nemovitosti

 

Podporujeme

 

    

             

 

Certifikáty

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti