O nás

Domů O nás

Příběh naší realitní kanceláře

Jak to všechno začalo?

Jmenuji se Jan Tajovský. Vystudoval jsem VUT na Stavební fakultě v Brně a své znalosti jsem dále rozvíjel na stáži v Rakousku. Práce v oboru nemovitostí byl můj dlouhodobý sen. Aby také ne, když jsem mohl navázat na rodinnou tradici. V roce 2007, kdy jsem se vrátil zpět do Boskovic, jsem se mu začal věnovat naplno a stal se odhadcem nemovitostí pro všechny banky a spořitelny.

Se svou ženou Andreou jsem se potkal již během studií, v roce 2001. Ona vystudovala střední školu zaměřenou na cestovní ruch a komunikaci, a rovněž absolvovala zahraniční stáž – ve Velké Británii. Naše společné zájmy a cíle směřovaly pevně a jistě ke společnému podnikání.

Rodinná realitka

Realitní kancelář jsme založili v roce 2008 a začali tak budovat značku TAJOVSKÝ reality s.r.o. Naším záměrem bylo vnést do oboru především znalosti a zkušenosti, které jsme získali díky svým studiím a stážím. Prioritou bylo také vložit do podnikání osobní přístup, díky kterému bychom byli naším klientům blíže. Proto naši klienti snadno porozuměli veškerým obchodům a rádi se k nám vracejí zpět. Na tom má největší zásluhu především moje žena Andrea.

Naše začátky byly pozvolné. Pracovali jsme nejprve ve dvou, ve třech lidech. Já jsem se vedle práce v realitní kanceláři stále věnoval oceňování nemovitostí, což mi znemožňovalo soustředit se dostatečně na budování rodinné značky. Proto jsem kariéru odhadce ukončil a od roku 2014 buduji naši realitní kancelář naplno. Investovat svou energii do společného podniku se vyplatilo. Zakázek přibývalo a s tím se rozrůstal i náš tým.

V současné době máme 6 realitních makléřů a administrativní oddělení. Celkem náš tým tvoří 10 lidí, kteří jsou připraveni pracovat výhradně pro Vás a plnit Vaše přání. Během roku 2021 bychom rádi dál rozšiřovali náš tým.

 

Mám zájem o spolupráci

 

Tvoříme lepší bydlení

Naším cílem nebylo jen klasické zprostředkování prodeje či koupě nemovitostí. Nechtěli jsme být jen jednou z mnoha dalších realitních společností.

 

Naší vizí je TVOŘIT LEPŠÍ BYDLENÍ!

 

Co si pod tím představit?

Svou pílí jsme od nuly vybudovali společnost, která se zabývá skutečným obchodováním s nemovitostmi - koupě, rekonstrukce a následný prodej.

Získali jsme díky tomu zkušenosti, které můžeme dále předávat svým klientům a poradit jim, jak prodat za nejvyšší možnou cenu.

V roce 2016 bylo již 25% prodaných nemovitostí našich vlastních. Tyto nemovitosti jsme odkoupili, rekonstruovali, nebo postavili na „zelené louce“.

Co je naším cílem?

Tvořit lepší bydlení – Inspirovat okolí – Stále se zdokonalovat – Poskytovat špičkové služby.

Chceme, abyste s námi byli nadmíru spokojeni!

 
 

 

Chci se pobavit o mé nemovitosti

 

Podporujeme

 

    

           

  

 

Certifikáty

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím