Prodej

Rodinná rekreace či investiční příležitost

Loučná nad Desnou
1 400 000 Kč
201924RoV Evidenční číslo
4+2 Dispozice
100m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Chata
Dispozice:
4+2
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Loučná nad Desnou
Evidenční číslo:
201924RoV
Cena:
1 400 000 Kč

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Výjimečná investice do objektu v nádherném prostředí a žádané lokalitě!

Pro milovníky nejen zimních sportů máme jedinečnou příležitost koupě chaty v turisticky oblíbené lokaci Kouty nad Desnou. V objektu se nacházejí 2 apartmány, tudíž lze kombinovat vlastní pobyt s pronájmem ostatních dvou.

Chata je přístupná jak z horní, tak ze spodní cesty. Okolo se nacházejí vzrostlé stromy. Jedná se o exkluzivní místo s nádherným výhledem na stále ještě zalesněnou krajinu. Objekt potřebuje renovaci společných prostor jako jsou sprchy a WC. Napojení je na společnou studnu a veřejnou elektřinu. Odpady jsou napojeny na jímku. Orientace je převážně na jih. Celková podlahová plocha objekt činí cca 100 m2, včetně příslušenství.

Kouty nad Desnou jsou součást obce Loučná nad Desnou v okrese Šumperk v Olomouckém kraji. V Koutech se nachází největší lyžařský areál na Moravě s jedinou šestisedačkovou lanovkou v České republice (celková plocha sjezdovek 25 ha). Obec je díky dostupnosti vlakem častým východiskem pro turistické výlety na vrchol Dlouhých strání, v jehož úpatí leží, a k prohlídkám přilehlé přečerpávací elektrárny. Kouty nad Desnou jsou známé spíše zástavbou horských chat, které jsou hojně využívány k rekreaci pro návštěvníky Ski areálů a okolních zajímavostí, mezi které neodmyslitelně patří Vřesová studánka, Červená hora nebo Švýcárna. V obci Loučná se nachází ZŠ a MŠ, lékaři, lékárna, pošta, nákupní centrum, penziony a restaurace. Správní centrum oblasti pak tvoří město Šumperk vzdálené 20 minut jízdy autem.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti