Prodej

Dům o dispozici 3+1 s půdním prostorem a verandou!

Hlavní, Moravany
203224RoV Evidenční číslo
3+1 Dispozice
151m2 Užitná plocha
424m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Hlavní, Moravany
Evidenční číslo:
203224RoV
Cena poznámka:
Info v RK!

Podrobné informace

Pracujete v Brně, ale rádi byste bydleli mimo ruch velkoměsta? V obci Moravany u Brna nabízíme přízemní koncový řadový dům s dispozicí 3+1. Dále zde najdeme půdní prostor, garáž s dílnou a co je obrovský benefit - uzavřený dvůr poskytující soukromí. Ten je celý obestavěný a zakončen garáží s dílnou.
Objekt je v původním stavu s prováděním postupných modernizací. V rámci nich byla položena nová krytina střechy nad přístavbou a vyměněna okna za plastová. Uvnitř domu prošla modernizací kuchyňská linka a koupelna. Do obývacího pokoje byla usazena krbová kamna a do ostatních místností elektrické přímotopy s rozvodem.
Dům je napojen na veřejnou elektřinu, veřejný vodovod, studnu a veřejnou kanalizaci. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Orientace obytných místností je na jiho východ a západ. Energetický štítek zatím nebyl dodán, proto uvádíme třídu G.
Celková podlahová plocha domu činí 151 m2 včetně příslušenství.

Před domem se nachází okrasná předzahrádka. Za domem je kromě dvora k dispozici ještě menší zahrádka k relaxu a pěstování zeleniny, ovoce…Je téměř rovinatá, z části oplocená. Celková plocha pozemku činí 424 m2.

Dispozice:
Přízemí - hlavními dveřmi vstoupíme do chodby, ze které po pravé straně vejdeme do prvního z pokojů, do kuchyně nebo prosklené přistavené verandy. Z ní je východ na dvůr a do komory. Z kuchyně je přístupný obývací pokoj. Tento první a obývací pokoj mají okna do ulice. Dále z kuchyně projdeme do ložnice a do koupelny s WC. Z koupelny je přístupná i komora a přes komoru veranda. Půdní prostor - na něj vedou schody z prvního pokoje. Garáž + dílna - se nacházejí zvlášť ve dvoře a jsou přístupné i z ulice.

Moravany jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji s výbornou dostupností do Brna - necelých 6 km. Do OC FUTURUM je dojezdová vzdálenost do 5 minut. Již se ale jedná o vinařskou obec ve Velkopavlovické vinařské podoblasti, tudíž o okolní přírodu není nouze. Žije zde přibližně 3 500 obyvatel. V obci najdete ZŠ pro 1. stupeň, MŠ, zdravotní zařízení, obchod, dětská hřiště, sportoviště, restaurace, poštu. Pro pestré kulturní i sportovní vyžití se zde koná řada kroužků a volnočasových aktivit.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti